موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/50680 :کد

0

اعلام برائت نکردن برخی از حمایت‌های انگلیس تعجب‌برانگیز است

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۵۱۲   
 تحلیل ایران -اعلام برائت نکردن برخی از حمایت‌های انگلیس تعجب‌برانگیز است

کاندیدای جامعتین در انتخابات خبرگان خوزستان گفت: روحانیت همواره در طول تاریخ ثابت کرده است که با استعمار و استکبار مخالف است.

کاندیدای جامعتین در انتخابات خبرگان خوزستان گفت: روحانیت همواره در طول تاریخ ثابت کرده است که با استعمار و استکبار مخالف است به‌گونه‌ای که حتی در یک قرارداد استکباری و استعماری اسم یک روحانی وجود ندارد.

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرگزاری تسنیم در اهواز، آیت الله محسن حیدری با بیان اینکه حمایت‌ رسانه‌های غربی اعم از انگلیس و آمریکا از برخی لیستهای انتخاباتی امری طبیعی است، اظهار داشت: انگلیس همواره دشمن خونین دنیای اسلام و ایران اسلامی بوده و هست و تنها درپی نفوذ در پیکره مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است.


وی افزود: حضور برخی از افراد انقلابی که تا دیروز حرف آنها اسلامیت و مبارزه با استکبار و استعمار بود مایه تعجب است، که چگونه حال از حمایتهای غربی‌ها استفاده می‌کنند و هیچ‌گونه تبری هم نمی‌جویند.


نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دخالتهای مکرر غربیها در برنامه‌های ملی و اسلامی ایران اسلامی، گفت: این حمایت‌ها شبیه حمایتهایی است که آمریکا، اسرائیل و غرب از دیگران کردند و آنها به فکر اینکه به‌خاطر حمایتهای غربی تمام امورشان بر وفق خواسته آنها خواهد بود با غرب همکار شدند.


وی تصریح کرد: در حالی که تجربه نشان داده است که آمریکا، انگلیس و اسرائیل هیچ غلطی نمی‌توانند انجام دهند و با این حمایتهای پوچ و خالی تنها ملت همیشه در صحنه ایران را بیدارتر می‌کنند.


آیت الله حیدری با هشدار نسبت به اینکه کاندیداها بدانند که حمایت‌های غرب به‌ضررشان تمام خواهد شد، عنوان کرد: کاندیداها بدانند که مردم متوجه رابطه‌های مستقیم و غیرمستقیم آنها با عوامل بیگانه شده‌اند و عملاً هیچ کاری را نمی‌توانند انجام دهند.


نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود به جامعه روحانیت اشاره کرد و گفت: مایه تأسف است که برخی لباس روحانیت بر تن دارند اما مورد حمایت کشورهای غربی قرار گرفته‌اند.


وی افزود: روحانیت همواره در طول تاریخ ثابت کرده است که با استعمار و استکبار مخالف است به‌گونه‌ای که حتی در یک قرارداد استکباری و استعماری اسم یک روحانی وجود ندارد.


آیت الله حیدری خطاب به ملت ایران، بیان کرد: مردم باید بدانند افرادی که مورد حمایت استعمار قرار گرفته‌اند نه‌تنها برای کشور مفید نیستند بلکه برای منافع ملت ایران افرادی مضر و زیان‌آور هستند.


وی درباره نحوه انتخاب فرد اصلح عنوان کرد: مردم می‌توانند از طریق شناخت کاندیدا و یا اعتماد به لیست‌های مورد اعتماد، کاندیدای اصلح را انتخاب کرده و به آن رأی دهند.


نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با ابراز اینکه مردم با رأی ندادن به کاندیدای مورد حمایت کشورهای غربی موضع خود را اعلام می‌کنند، گفت: ملت ایران با توجه به ندای مقام معظم رهبری، مبارزه با استکبار جهانی و تأمین منافع ملت ایران در انتخابات شرکت کنند که این حضور حداکثری بدون شک در حفظ منافع اسلام و ایران بدون تأثیر نخواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :