موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتخابات

a/50703 :کد

0

چتر ایمنی آتش نشانی بر سر انتخابات

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -چتر ایمنی آتش نشانی بر سر انتخابات

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تأمین ایمنی انتخابات در روز جمعه با حضور قریب به ۲۷۰ آتش نشان خبر داد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تأمین ایمنی انتخابات در روز جمعه با حضور قریب به 270 آتش نشان خبر داد.
 

به گزارش تحلیل ایران، سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره استقرار آتش نشانان در روز جمعه هفتم اسفند ماه که زمان برگزاری دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است اظهار کرد: در این روز علاوه بر اینکه تمام 121 ایستگاه آتش نشانی تهران در آماده باش کامل هستند در 89 نقطه از شهر نیز آتش نشانان استقرار خواهند داشت.

وی با بیان اینکه استقرار آتش نشانان در میادین،‌ معابر اصلی و شعب شلوغ اخذ رأی همچون حسینیه ارشاد، مسجد نبی، مسجد ابوذر، مسجد ارشاد و ... خواهد بود اظهار کرد: استقرار آتش نشانان همزمان با آغاز رأی گیری در شعبات اخذ رای آغاز شده و تا پایان رأی گیری ادامه خواهد داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به بازرسی مدیران ارشد از استقرار آتش نشانان افزود: با توجه به اینکه اکثر شعبات اخذ رأی مساجد و مدارس هستند از این رو در طول سال بارها از سوی کارشناسان آتش نشانی مورد بازدید ایمنی قرار گرفته و کپسول‌های آتش نشانی آنها نیز شارژ شده است.

ملکی ادامه داد: در مجموع 267 آتش نشان به علاوه فرماندهان و روسای آتش نشانی در روز هفتم اسفند تأمین ایمنی انتخابات در پایتخت را بر عهده خواهند داشت.

وی با دعوت از آحاد مردم برای مشارکت در انتخابات و تعیین سرنوشت خود اظهار کرد: در صورت بروز هر نوع حادثه احتمالی لازم است شهروندان با حفظ خونسردی خود با 125 تماس گرفته و اولویت خروج را به سالمندان، کودکان و بانوان بدهند.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :