موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/50704 :کد

0

چهره‌هایی که مغضوب انگلیس هستند از سوی مردم انتخاب می‌شوند

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۴۱۱   
 تحلیل ایران -چهره‌هایی که مغضوب انگلیس هستند از سوی مردم انتخاب می‌شوند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: چهره‌هایی که مغضوب انگلیس هستند از جمله آیات جنتی، یزدی و مصباح در انتخابات از سوی مردم برگزیده خواهند شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: چهره‌هایی که مغضوب انگلیس هستند از جمله آیات جنتی، یزدی و مصباح در انتخابات از سوی مردم برگزیده خواهند شد.

 

به گزارش تحلیل ایران آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: با توجه به اینکه اینجانب در کرمان هستم، شنیده‌ام برخی شیطنت کرده و تیتری تحت عنوان «بجنگ تا بجنگیم» به نقل از بنده برگزیده‌اند و در کنار عکس برخی چهره‌ها قرار داده‌اند، آنها خواسته‌اند وانمود کنند که این جمله‌ من خطاب به این افراد بوده است.

 

آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: بنده به صراحت اعلام می‌کنم خطابم در این سخن انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها بوده‌اند و با توجه به اینکه من در طول یک هفته 30 سخنرانی داشته‌ام، مطلقاً اسم اشخاص به عنوان مخالفت با آنها در سخنم مطرح نبوده است.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: من مکرر به مردم گفته‌ام که انشاالله آیات جنتی، یزدی و مصباح و دیگر چهره‌هایی که مغضوب انگلیس هستند مورد انتخاب مردم قرار می‌گیرند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :