موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/50727 :کد

0

۵ کرسی کنفدراسیون والیبال آسیا در اختیار ۵ ایرانی

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۴۶
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -۵ کرسی کنفدراسیون والیبال آسیا در اختیار ۵ ایرانی

کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) اعضای کمیته‌های مختلف خود را معرفی کرد که پنج ایرانی نیز در بین آنها قرار دارند.

کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) اعضای کمیته‌های مختلف خود را معرفی کرد که پنج ایرانی نیز در بین آنها قرار دارند.

 

به گزارش تحلیل ایران، کنفدراسیون والیبال قاره آسیا اعضای کمیته‌های مختلف این کنفدراسیون را معرفی کرد.در زمان حضور محمدرضا داورزنی در نشست هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال در ریاض، تعامل گسترده‌ای از سوی رئیس فدراسیون والیبال برای عضویت ایرانی‌ها در کمیته‌های کنفدراسیون والیبال آسیا انجام شد. نتیجه آن علاوه بر عضویت داورزنی در هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال، حضور پنج ایرانی دیگر در پنج کمیته AVC  تا سال 2019 بوده است.

بر اساس اعلام کنفدراسیون والیبال آسیا، محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون، غفار درخشنده رئیس سازمان لیگ، عبدالعظیم عزیزخانی رئیس سازمان ساحلی، رامین طباطبایی و مریم حسابی به عضویت کمیته‌های مختلف کنفدراسیون والیبال آسیا درآمدند.

در کمیته مسابقات، غفار درخشنده رئیس سازمان لیگ و مسئول رویدادهای بین‌المللی فدراسیون والیبال ایران به همراه نمایندگانی از کره، تایلند، عربستان، لبنان، قطر، ازبکستان، ژاپن، چین، استرالیا و ازبکستان اعضای این کمیته را تشکیل می‌دهند. درخشنده 12 سال سابقه عضویت در این کمیته را دارد.

در کمیته ساحلی نیز عبدالعظیم عزیزخانی، رئیس سازمان ساحلی فدراسیون ایران به همراه نمایندگانی از استرالیا، ویتنام، چین، ژاپن، کره، امارات، تایلند، قطر و کویت به عنوان اعضای این کمیته شناخته شدند.

محمود افشاردوست، دبیرکل فدراسیون والیبال هم به همراه نمایندگانی از کره، بحرین، عربستان، هند، چین، ژاپن، استرالیا و عمان به عنوان اعضای کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا انتخاب شد.

مریم حسابی پرس‌آفیسر فدراسیون والیبال ایران در FIVB و AVC نیز به همراه نمایندگانی از تایلند، چین، استرالیا، کره جنوبی و عراق به عنوان اعضای کمیته رسانه کنفدراسیون والیبال آسیا انتخاب شدند.

در کمیته پزشکی کنفدراسیون والیبال آسیا هم رامین احمدی طباطبایی به همراه نمایندگانی از افغانستان، کره جنوبی، ژاپن و تایلند پنج عضو این کمیته را تشکیل می‌دهند.

همچنین در کمیته توسعه و بازاریابی نمایندگانی از کشورهای فیلیپین، کره، هنگ گنگ، تایپه، عراق، هند، تایلند، اندونزی، گوام و ایسلند عضویت دارند و در کمیته داوران کنفدراسیون والیبال آسیا چند تغییر ایجاد شد و نمایندگانی از تایلند، ژاپن، استرالیا، کره، تایپه، هند، هنگ گنگ، کویت، بحرین، چین و عمان اعضای این کمیته را تشکیل می‌دهند.

کمیته مالی AVC نیز پنج عضو از کشورهای کویت، استرالیا، اندونزی، لبنان و مالدیو دارد.
منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :