موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/50754 :کد

0

اصلاح‌طلبان تا دیر نشده از آمریکا و انگلیس ابراز تنفر کنند

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۲۱
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -اصلاح‌طلبان تا دیر نشده از آمریکا و انگلیس ابراز تنفر کنند

خطیب جمعه موقت تهران گفت: از بصیرت ملت‌مان می‌بینم که به فضل خدا همان چهره‌هایی را که انگلیس و اوباما گفته که به اینها رای ندهید، به یاری خداوند منتخب‌های اول مردم واقع خواهند شد.

خطیب جمعه موقت تهران گفت: از بصیرت ملت‌مان می‌بینم که به فضل خدا همان چهره‌هایی را که انگلیس و اوباما گفته که به اینها رای ندهید، به یاری خداوند منتخب‌های اول مردم واقع خواهند شد.


به گزارش تحلیل ایران آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو هیئت‌ رئیسه مجلس خبرگان رهبری  با اشاره به تلاش رسانه‌های بیگانه از جمله «بی‌بی‌سی» شبکه سلطنتی انگلیس برای رای نیاوردن حضرات آیات مصباح، جنتی و یزدی در انتخابات پیش‌رو گفت: ملت ایران می‌دانند که هم جنس با هم جنس پرواز می‌کند. آیت‌الله امینی، آیت‌الله موحدی کرمانی، آیت‌الله ری شهری، آیت‌الله تسخیری و بزرگان لیستی که انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها از آن حمایت کردند، با کمال شهامت و شجاعت نفرتشان را از انگلیس و آمریکا ابراز کردند.

 

وی ادامه داد: برخی از بزرگان تولی‌شان را هم ابراز کردند که آیت‌الله موحدی در همین راستا به آقای جنتی و یزدی و مصباح که انگلیس علیه‌شان موضع گرفته بود تبریک گفت.

 

امام‌جمعه موقت تهران طرح انگلیسی‌ها برای انحراف مسیر انتخابات در کشورمان را کاملا شکست خورده عنوان و خاطرنشان کرد: خداوند دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داده است، انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها در ایام انتخابات احمقانه‌ترین کار را کردند که همین سبب شد مردم ما با بصیرت بیشتر به چهره‌های ضد آمریکایی و ضد انگلیسی سوق پیدا کنند.

 

آیت‌الله خاتمی تاکید کرد: از بصیرت ملت‌مان می‌بینم که به فضل خدا همان چهره‌هایی را که انگلیس و اوباما گفته که به اینها رای ندهید به یاری خداوند منتخب‌های اول مردم واقع خواهند شد. یکی از آنها هم که هم رادیو فردا و هم شبکه بی بی سی بر علیه او لجن پراکنی می‌کنند این طلبه نا چیز هستم که افتخار می‌کنم بر اینکه انگلیس بر علیه من موضع‌گیری کند.

 

وی درباره چرایی عدم اعلام برائت اصلاح‌طلبان از حمایت انگلیس از لیست این جریان خاطرنشان کرد: اگر گوش شنوایی در بین اصلاح‌طلبان باشد به عنوان خطیب نماز جمعه تهران که وظیفه‌اش نصیحت کردن است و به عنوان یک طلبه می‌گویم که تا دیر نشده از آمریکا و انگلیس و سیاست‌های استکباری ابراز تنفر کنند، والا این لکه ننگ بر تاریخ‌شان خواهد ماند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :