موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/50791 :کد

0

آیت‌الله جنتی با تهمت و تمسخر صحنه انقلاب را ترک نمی‌کند

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۸:۳۵
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -آیت‌الله جنتی با تهمت و تمسخر صحنه انقلاب را ترک نمی‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آیت‌الله جنتی نه با تهمت و نه با تمسخر سنگر انقلاب را ترک نمی‌کند گفت: وجود رهبری بصیر همچون امام خامنه‌ای خنثی ساز توطئه‌هاست.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آیت‌الله جنتی نه با تهمت و نه با تمسخر سنگر انقلاب را ترک نمی‌کند گفت: وجود رهبری بصیر همچون امام خامنه‌ای خنثی ساز توطئه‌هاست.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله علم‌الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری در همایش «نه به دخالت انگلیس» که عصر امروز چهارشنبه در حوزه هنری برگزار شد اظهار داشت: در آموزه‌های دینی سیره اهل‌بیت به خوبی می‌توان راهبرد سیاسی زندگانی اجتماعی ما در مسیر انقلاب و بحران‌های به وجود آمده باشد.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه از 37 سالی که از انقلاب اسلامی ما می‌گذرد اگر سیره سیاسی امام(ره) در طی 12 سال و اگر سیره سیاسی مقام معظم رهبری را در طی 25 سال کنار هم قرار دهیم دورنمایی شفاف و درخشانی از ویژگی‌های حضرت علی(ع) مشاهده خواهیم کرد.

 

علم‌الهدی افزود: کسانی که فکر می‌کنند می‌توانند با تعدیل ارزش‌های دینی کشور را عرصه عیاشی و خوردن قرار دهند قطعا با کسانی که همراه رهبری و در کسوت سربازی ولایت قرار دارند دشمن هستند.

 

وی با بیان اینکه طبیعی است کسانی که رنگ امیرالمومنین بر تن دارند از دلبستگان به جامعه جهانی و لبخند‌زنان به دشمن ابراز ناراحتی و بغض کنند گفت: هیچگاه نمی‌‌توان با دشمن از در تعامل وارد شد. عوامل خارجی با خود تصور کردند که مردم ما گوش چشمی به غرب دارند.

 

امام جمعه مشهد مقدس تصریح کرد: اینکه رسانه‌های انگلیسی اعلام می‌کنند که به چه کسی رای دهید و یا به چه کسی رای ندهید نشان از تلاش برای وقوع سومین کودتای انگلیس در ایران دارند که باید از هم اکنون جلوی آن گرفته شود.

 

وی افزود: آیت‌الله جنتی نه با تهمت و نه با تمسخر سنگر انقلاب را ترک نمی‌کند و حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح هیچ بهره مالی در زندگی خود نبردند.

 

علم‌الهدی تاکید کرد: انگلیسی‌ها تلاش کردند که این بار نیز همچون 60 سال گذشته آخوند انگلیسی یا غیرانگلیسی ایجاد کنند و با این بهانه جایگاه خبرگان را تنزل بخشند اما غافل از اینکه در آن زمان رهبری بصیر همچون حضرت آیت‌الله خامنه‌ای وجود نداشت. با وجود ایشان خثنی‌ساز همه توطئه‌هاست.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :