موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/50844 :کد

0

به‌خاطر دخالت انگلیس شرایط انتخابات حساس است

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۳:۳۲
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -به‌خاطر دخالت انگلیس شرایط انتخابات حساس است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:‌ بزرگانى که انگلیسی‌ها می‌گویند به آن‌ها رأى ندهید، یعنى آیت‌الله جنتى، آیت‌الله یزدى و علامه مصباح یزدى، حتماً باید رأى بالایى بیاورند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:‌ بزرگانى که انگلیسی‌ها می‌گویند به آن‌ها رأى ندهید، یعنى آیت‌الله جنتى، آیت‌الله یزدى و علامه مصباح یزدى، حتماً باید رأى بالایى بیاورند.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در مراسم عزادارى فاطمیه هیات فاطمیون اظهار داشت: بنده در تهران رأى خواهم داد و به کورى چشم انگلیسی‌ها، ابتدا نام این سه بزرگوار را خواهم نوشت.

 

آقاتهرانی ادامه داد: اکنون که مقام معظم رهبرى درباره دخالت انگلیسی‌ها در انتخابات بیاناتى فرمودند، شرایط انتخابات حساس شده است. ایشان فرمودند «مردم بدانند دشمن چه می‌خواهد؛ وقتی شما دانستی دشمن چه می‌خواهد، عکس او عمل می‌کنی؛ معلوم است».

 

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد:‌ این بزرگانى که انگلیسی‌ها می‌گویند به آن‌ها رأى ندهید، یعنى آیت‌الله جنتى، آیت‌الله یزدى و حضرت علامه مصباح یزدى، حتماً باید رأى بالایى بیاورند.

 

وی یادآور شد:‌ بنده در تهران رأى خواهم داد و به کورى چشم انگلیسی‌ها ابتدا نام این سه بزرگوار را خواهم نوشت تا اگر عمرم سرآمد، حتماً نام آن‌ها را نوشته باشم. نام آن‌ها را می‌نویسم تا تبرّى خود را از انگلیس و آمریکا، از غربی‌ها و غربى صفتان -هم در داخل و هم در خارج- اعلام کنم.

 

وی تاکید کرد:‌ درباره بقیه لیست خبرگان هم باید ببینیم چه کسانى صلاحیت دارند و حجت برایمان تمام شود که الحمدلله افراد خوبى براى انتخاب موجود هستند، اما به کسانى که انگلیسی‌ها می‌گویند رأى بدهید، حتماً رأى نخواهم داد.

 

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :