موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سینما و تئاتر

a/50860 :کد

0

واکنش ایوبی به صحبت‌های عوامل فیلم بادیگارد

  پنجشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۱:۵۶
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -واکنش ایوبی به صحبت‌های عوامل فیلم بادیگارد

رییس سازمان سینمایی صحبت‌های عوامل فیلم بادیگارد در خصوص پیشنهاد سیمرغ بهترین فیلم با نگاه ملی به بادیگارد ابراهیم حاتمی کیا را تکذیب کرد.

رییس سازمان سینمایی صحبت‌های عوامل فیلم بادیگارد در خصوص پیشنهاد سیمرغ بهترین فیلم با نگاه ملی به بادیگارد ابراهیم حاتمی کیا را تکذیب کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ؛ حجت الله ایوبی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص صحبت‌های مطرح شده توسط مجری طرح فیلم بادیگارد مبنی بر اینکه جایزه سیمرغ زرین بهترین فیلم با نگاه ملی ابتدا به این فیلم پیشنهاد شده بود و با عدم پذیرش آن‌ها جایزه به فیلم نفس اهدا شده است اظهار کرد: جایزه بهترین فیلم با نگاه ملی جایزه‌ای است که از طرف سازمان سینمایی اهدا می‌شود و جایزه هیات داوران جشنواره نیست. بنابراین هیات داوران تا آخرین دقایق نمی‌دانستند که این جایزه به چه کسی داده می‌شود و هر چه بوده بین من، دبیر جشنواره و معدود افرادی در سازمان سینمایی بوده است.

 

وی تصریح کرد: اگر ما این جایزه را داده‌ایم چنین خبری را کاملا تکذیب می‌کنم.

 

 در هفته گذشته پژمان لشکری پور مجری طرح فیلم سینمایی بادیگارد در مصاحبه‌ای گفته بود مسئولان جشنواره ابتدا جایزه بهترین فیلم با نگاه ملی را برای بادیگارد در نظر گرفته بودند و با توجه به اینکه ما این جایزه را نپذیرفتیم آن را به فیلم نفس دادند.

 منبع : ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :