موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/50887 :کد

0

مردم پاسخ خباثت‌های روباه پیر را خواهند داد

  پنجشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۵:۵۳
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -مردم پاسخ خباثت‌های روباه پیر را خواهند داد

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار گفت: کشورهایی منفور مانند انگلیس به انتخابات ما طمع کرده اند اما دشمنان باید بدانند مردم هیچ گاه خباثت‌ها و جنایت‌های روباه پیر را فراموش نکرده و پاسخ دشمنی دشمنان را

 

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار گفت: کشورهایی منفور مانند انگلیس به انتخابات ما طمع کرده اند اما دشمنان باید بدانند مردم هیچ گاه خباثت‌ها و جنایت‌های روباه پیر را فراموش نکرده و پاسخ دشمنی دشمنان را خواهند داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار، در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری مردم انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به شرایط منطقه‌ای و جهانی مشارکت پرشور مردم می‌تواند پاسخ قاطعی به دشمنی دشمنان باشد و آن‌ها را مایوس کند.

وی اضافه کرد: در روزهای اخیر بیگانگان بصورت علنی در انتخابات کشورمان دخالت کرده‌اند و کشورهایی منفور مانند انگلیس به انتخابات ما طمع کرده اند اما دشمنان باید بدانند مردم هیچ گاه خباث‌ ها و جنایت‌های روباه پیر را فراموش نکرده و پاسخ دشمنی دشمنان را خواهند داد.

کریمی اصفهانی تاکید کرد: امیدواریم مردم بصیر و انقلابی ایران موقعیت حساس کنونی را درک کرده و با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با انتخاب آگاهانه خود کشور را بیمه کنند.

 

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :