موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/50907 :کد

0

طراحی صفحه کلید اندرویدی توسط مایکروسافت

  پنجشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۸:۳۶
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -طراحی صفحه کلید اندرویدی توسط مایکروسافت

مدتی بعد از خرید شرکت سوییفت کی توسط مایکروسافت، این شرکت صفحه کلید جدیدی برای محصولات اندرویدی طراحی کرده که هاب کیبورد نام دارد.

مدتی بعد از خرید شرکت سوییفت کی توسط مایکروسافت، این شرکت صفحه کلید جدیدی برای محصولات اندرویدی طراحی کرده که هاب کیبورد نام دارد.

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از فارس به نقل از ورج، از جمله مزایای این صفحه کلید دسترسی سریع به فایل های آفیس، کلیپ برد محلی، فهرست تماس ها و ابزار ترجمه است.


همچنین یک میله ابزار کوچک هم در بالای صفحه کلید وجود دارد و با لمس آیکون های آن کاربران می توانند اطلاعات را از نقاط دیگر گوشی به دست آورند، بدون آنکه نیازی به باز کردن برنامه های همراه مختلف داشته باشند. به عنوان نمونه با لمس دکمه فهرست تماس جستجو برای یافتن دوستان و آشنایان و شماره تماس آنها و افزودن آنها به فهرست تماس ممکن می شود.


دکمه ترجمه هم تایپ کردن به انگلیسی و ترجمه خودکار آن به اسپانیایی یا منتخبی از زبان ها را ممکن می کند. این صفحه کلید موسوم به Hub Keyboard توسط گروه Garage مایکروسافت طراحی شده و ممکن است در آینده امکانات تازه ای به آن افزوده شود. هنوز مشخص نیست نسخه سازگار با iOS این صفحه کلید چه زمانی عرضه می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :