موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/50950 :کد

0

امنیت کشور مرهون اقتدار رهبری است

  پنجشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۱۸
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -امنیت کشور مرهون اقتدار رهبری است

دادستان کل کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ما مبتنی بر مردم سالاری دینی است و مردم با رآی خود حرف اول و آخر را می‌زنند، گفت: امنیت کشور مرهون اقتدار مقام معظم رهبری است.

دادستان کل کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ما مبتنی بر مردم سالاری دینی است و مردم با رآی خود حرف اول و آخر را می‌زنند، گفت: امنیت کشور مرهون اقتدار مقام معظم رهبری است.

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی شامگاه چهارشنبه در بازدید از کارخانه کویرتایر با بیان اینکه  کویر تایر شرکتی است که امروز در استان، منطقه و کشور به عناون مجموعه فعال است، اظهار داشت: برتری و موفقیت این مجموعه با تلاش نیروها و مدیریت این مجموعه حاصل شده است.


وی با بیان اینکه  بنده به عنوان نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان از مدیریت کویرتایر که سبب ارتقای استان شده است، قدردانی می‌کنم، افزود: امام خمینی دو نکته مهم و اساسی را قبل پیروزی انقلاب اسلامی در سخنان خود داشتند که یکی اعتماد به نفس و دیگری خود باوری و تلاش بود.


نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نمی‌شود و نمی‌توانیم در جامعه نداریم، گفت: شعار نا امید کننده توسط دشمن القا می‌شود و انسان‌ها با نگاهی دور اندیشانه به توانایی خود واقف هستند و کارگران نوآور در کشور ما کم نیستند.


رئیسی با بیان اینکه در هر مجموعه ای اعتماد به نفس و  یادخدا از ارزش زیادی برخوردار است، افزود: نظام ما نظامی دینی و مبتنی بر رأی مردم است و میزان رأی ملت است که این رأی تشریفاتی نیست.


وی با بیان اینکه 37 سال تاکنون انتخابات برگزار شده که نظام را رأی مردم رقم می‌زنند، اظهار داشت: جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی در جامعه ما وجود دارد و مجلس خبرگان رهبری جمهوریت نظام را دارد.


نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مجلس خبرگان رهبری سه وظیفه مهم دارد که یکی تأیید رهبری که بعد رحلت امام رهبر تعیین شد تا امروز رهبری مورد ستایش همه هست و همه می‌گویند بهترین رهبر را داریم ودر هر حادثه می‌گویند رهبر اقتدار کشور را حفظ کرد و این جایگاه بسیار مهم است و مسئولیت خبرگان این است که هر 6 ماه جلسه برگزار کند و تمام موضع گیری‌هایی که رهبری انجام دادند در آن مدت بررسی می‌شود.


رئیسی افزود: مجلس خبرگان رهبری تأکید می‌کند که رهبری انجام وظیفه خود را به خوبی اجرا کرده و نظارت بر بقای شرایطی که رهبری برای قانون اساسی گذاشته است و شرایط باید بقا داشته باشد و حساسیت این مجلس بسیار بزرگ است و مجلس شورای اسلامی هم مسئولیت بزرگ دارد.


وی با بیان اینکه آمریکا از سال‌های قبل نبرد جهانی را در سوریه ایجاد کرده تا بشار اسد را بردارد، اظهار داشت: تمامی کشورهای عربی و اروپایی که دوست آمریکا هستند با تمام قوا در کنار آمریکا حاضر شدند و در تمامی قوا خود را بسیج کردند تا این کشور نابود و بشار اسد از مسئولیت برکنار شود، اما در برابر ارتش مردمی این کشور هنوز به پیروزی نرسیدند.


نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری گفت: جایگاه رهبری جایگاهی است که جامعه را از اضطراب‌ها حفظ می‌کند.


رئیسی با بیان اینکه نزدیکترین گفتمان به رهبری می‌تواند مهم باشد، افزود: دشمن برای طراحی‌های مختلف برای کشور ما خیمه زده و تنها در بخش‌های جنگی کشور ما را نشانه نگرفته است و از طریق‌های مختلف جاسوسی و گستردگی طرح تهدید دشمن نسبت به همه داشته‌های ما است و هیچگاه سربلندی ملت ما را نمی‌خواهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :