موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتخابات

a/50985 :کد

0

کسانی که برای انتخابات کد ملی ندارند بخوانند

  پنجشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۲۵
تعداد بازدید : ۱۰۶۷   
 تحلیل ایران -کسانی که برای انتخابات کد ملی ندارند بخوانند

معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: کسانی که تاکنون موفق به دریافت کد ملی نشدند می‌توانند با شماره تماس ۶۶۷۰۷۱۳۱ برای دریافت کد ملی اقدام کنند.

معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: کسانی که تاکنون موفق به دریافت کد ملی نشدند می‌توانند با شماره تماس 66707131 برای دریافت کد ملی اقدام کنند.

به گزارش تحلیل ایران، احسان پورمنتی معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: سازمان ثبت احوال کشور در ادامه مراحل قبل از انتخابات تمام ظرفیت‌ها و امکاناتش را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ایجاد کرده است.

وی افزود: از آن جایی که رای گیری با شناسنامه است  توصیه شده کد ملی و یا کارت ملی نیز همراه رای دهندگان باشد همه ادارات ثبت احوال کشور تمام شناسنامه‌هایی که برای تعویض در ادارات ثبت احوال کشور موجود بوده را صادر و به مردم تحویل داده‌ است.

پورمنتی تاکید کرد: کسانی که تاکنون موفق به دریافت کد ملی نشدند، در تهران برای این منظور 20 خط در نظر گرفته شده و می‌توانند با شماره تماس‌های 66707131 برای دریافت کد ملی اقدام کنند و در تمام ادارات ثبت احوال شهرستان‌ها نیز یک خط برای این منظور در نظر گرفته شده است.

معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: مطابق قانون متولدین قبل از 7 اسفند سال 76 واجد شرایط رای دادن هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :