موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/51033 :کد

0

داشتن شماره ملی برای شرکت در انتخابات ضروری است

  پنجشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۶:۴۰
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -داشتن شماره ملی برای شرکت در انتخابات ضروری است

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۳ اعلام کرد برای شرکت در انتخابات علاوه بر شناسنامه همراه داشتن شماره ملی نیز ضروری است.

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 13 اعلام کرد برای شرکت در انتخابات علاوه بر شناسنامه همراه داشتن شماره ملی نیز ضروری است.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 13 اعلام کرد برای شرکت در انتخابات علاوه بر شناسنامه همراه داشتن شماره ملی نیز ضروری است.

 

در متن اطلاعیه شماره 13 ستاد انتخابات کشور آمده است: به آگاهی عموم ملت شریف ایران می‌رساند به دلیل سهولت فرایند ثبت نام رأی دهندگان برای اخذ رأی در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای شرکت درانتخابات علاوه بر شناسنامه همراه داشتن شماره ملی نیز ضروری است.


ستاد انتخابات کشور در این اطلاعیه از عموم هموطنان دعوت کرد در روز جمعه هفتم اسفندماه با همراه داشتن شماره ملی و شناسنامه خود، با حضوری آگاهانه و پرشور، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ملت بزرگ ایران افزوده و مجریان انتخابات را نیز در هر چه بهتر برگزار کردن آن یاری کنند.

 

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :