موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/51139 :کد

0

افراد مورد حمایت غرب در مجلس آینده جای ندارد

  جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۵:۲۱
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -افراد مورد حمایت غرب در مجلس آینده جای ندارد

عضو حزب موتلفه با بیان اینکه افراد مورد حمایت غرب در مجلس آینده جای ندارد، گفت: حضور مردم در انتخابات هفتم اسفند حداکثری است.

 

عضو حزب موتلفه با بیان اینکه افراد مورد حمایت غرب در مجلس آینده جای ندارد، گفت: حضور مردم در انتخابات هفتم اسفند حداکثری است.

 

به گزارش تحلیل ایران، حمیدرضا ترقی مسئول امور بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو باتسنیم با بیان اینکه مردم ایران در روز هفتم اسفند با صلابت‌تر از انتخابات گذشته در پای صندوق‌های رای حاضرمی‌شوند، گفت: با توجه به شرایط کنونی انقلاب اسلامی، امروز چشم ملت‌های آزادی‌خواه جهان، دوستداران و دشمنان انقلاب اسلامی به میزان حضور ملت ایران در انتخابات پیش‌رو است.

وی با تاکید براینکه هیچ کشوری در جهان به اندازه ایران انتخابات و نحوه حضور مردم در آن مورد توجه رسانه‌ها قرار نمی‌گیرد، ادامه داد: انتخابات در جمهوری اسلامی آثار و تبعات قابل توجهی در عرصه بین الملل و معادلات آن دارد که در همین راستا هر رای می‌تواند اثرات فراوانی بر معادلات جهانی داشته باشد.

عضو حزب موتلفه با بیان اینکه در این فرصت مهم، حساس و سرنوشت‌‌ساز قطعا مردم با حضوری حداکثری در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند، تصریح کرد: ملت ایران با حضور در انتخابات 7اسفند اولا غیرت ملی خود را به رخ بیگانگان و بدخواهان نظام می‌کشند و ثانیا این پیام را به کشورهای استکباری مخباره می‌کنند که اجازه هیچ‌گونه مداخله در امور داخلی کشورشان را به آنها نخواهند داد.

ترقی با بیان اینکه ملت ایران باردیگر در هفتم اسفند پاسخ‌ دندان‌شکنی به دخالت‌های آشکار کشورهای استکباری به ویژه آمریکا و انگلیس در امور داخلی کشورشان خواهند داد، افزود: در روزهای اخیر رسانه‌های غربی شیطنت‌های در جهت تاثیرگذاری بر انتخابات پیش‌رو را داشتند که مردم روز جمعه نشان می‌دهند با آگاهی کامل با این شیطنت‌ها برخورد و با حضور حداکثری باردیگر دشمنان نظام را دلسرد و مایوس می‌کنند.

عضو حزب موتلفه با تاکید براینکه افراد مورد حمایت غربی‌ها در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان جای نخواهند داشت، ادامه داد: ملت ایران با گذشت 37 سال از انقلاب اسلامی نشان داده‌اند همواره با بینش و آگاهی کافی در پای صندوق‌های رای حاضر می شوند و به اشخاصی که مورد حمایت غربی‌ها به ویژه آمریکا و انگلیس هستند اعتماد نمی‌کنند و به آنها رای نمی دهند.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :