موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/51173 :کد

0

امروز همه دستگاه‌های نظارتی باید از حق‌الناس صیانت کنند

  جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -امروز همه دستگاه‌های نظارتی باید از حق‌الناس صیانت کنند

وزیر کشور گفت: امروز باید همه دستگاه‌های نظارتی و اجرایی از حق‌الناس صیانت کنند.

وزیر کشور گفت: امروز باید همه دستگاه‌های نظارتی و اجرایی از حق‌الناس صیانت کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، رحمانی فضلی وزیر کشور با اعلام آغاز انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز به حول قوه الهی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را آغاز می‌کنیم. امیدوارم خداوند توفیق دهد و انتخابات باشکوه، قانونی و سالم برگزار شود.

وی ادامه داد: امیدواریم انتخابات به گونه‌ای برگزار شود که موجب عظمت و اقتدار ایران اسلامی شود.وزیر کشور از همه دستگاه‌های اجرایی و نظارتی تشکر کرد و گفت: امروز باید از حق‌الناس صیانت کنیم و آرامش و دقت، آرای ملت را اخذ و انتخابات حماسه‌ساز و باشکوهی را برگزار کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد: ملت ایران با احساس مسئولیت از ساعات اولیه در انتخابات حضور یابند. به خاطر برگزاری انتخابات، امکان تراکم جمعیت وجود دارد که با حضور به موقع و مستمر مردم، شاهد تراکم کمتری خواهیم بود.

وزیر کشور ادامه داد: 10 ساعت فرصت رأی‌گیری وجود دارد اما در هر حوزه‌ای که شاهد استقبال باشیم، انتخابات را استمرار می‌دهیم تا توفیق رای‌گیری حاصل شود.وی در پایان از مقام معظم رهبری که با حمایت و هدایت‌هایشان، وزارت کشور را یاری کردند و از رئیس‌جمهور که همیشه مورد تشویق و حمایت ایشان بودند، تشکر کرد.
منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :