موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/51222 :کد

0

خوشگذران‌ها تأیید نشدند

  جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۱
تعداد بازدید : ۲۶۸   
 تحلیل ایران -خوشگذران‌ها تأیید نشدند

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی تنها به فکر خوشگذرانی خود هستند و ما در دوره تأیید صلاحیت‌ها این افراد را تأیید نکردیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی تنها به فکر خوشگذرانی خود هستند و ما در دوره تأیید صلاحیت‌ها این افراد را تأیید نکردیم.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله محمد یزدی قبل از ظهر جمعه با شرکت در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: مردم ایران سراسر آماده هستند تا امروز نظام اسلامی را یاری کنند برای همه افراد روشن است که حضور در انتخابات صحه گذاشتن بر نظام اسلامی حاکم بر کشور است.

 

وی با بیان اینکه نظام ما نظام اسلامی و ولایت فقیه ولائی است، افزود: امروز یکی از ایام الهی است که مردم به کمک دین خدا می‌آیند.

 

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به برگزاری انتخابات خبرگان و مجلس افزود: برگزاری این دو انتخابات همزمان با هم یکی از اقدامات مفید بوده است و دوره قبل خبرگان یکسال بر آن افزوده شد تا بتوان این دو انتخابات مهم را همزمان برگزار کرد.

 

وی افزود: در کمتر کشوری همانند ایران انتخابات در این گستردگی برگزار می‌شود و بخاطر هزینه در صرفه جویی تصمیم بر آن شد تا این دو انتخابات باهم برگزار شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :