موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/51261 :کد

0

آیت‎‌الله جوادی‌آملی: ملت ایران پیرو مقام معظم رهبری است

  جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : ۱۶۷   
 تحلیل ایران -آیت‎‌الله جوادی‌آملی: ملت ایران پیرو مقام معظم رهبری است

استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه انشاءالله این انتخابات بر همه مبارک باشد، گفت: امیدواریم نمایندگان ملت این امانت را حفظ کرده و نظام را به اهداف اصلی برسانند، دشمن با حضور میلیونی ملت ایران از...

استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه انشاءالله این انتخابات بر همه مبارک باشد، گفت: امیدواریم نمایندگان ملت این امانت را حفظ کرده و نظام را به اهداف اصلی برسانند، دشمن با حضور میلیونی ملت ایران از اهداف خود ناامید شود.

 

به گزارش خبرگزاریتحلیل ایران، آیت‌الله جوادی‌آملی پس از شرکت در انتخابات در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پیام ما حمایت از استقلال‌طلبی، آزادی‌خواهی و جمهوری‌اسلامی است.


مرجع تقلید شیعیان افزود: ملت ایران پیرو مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره)، قرآن و عترت است و با این انتخابات دست رد بر  سینه بیگانگان می‌زند.

 

استاد برجسته حوزه علمیه با بیا اینکه انشاءالله این انتخابات بر همه مبارک باشد، خاطرنشان کرد: امیدواریم نمایندگان ملت این امانت را حفظ کرده و نظام را به اهداف اصلی برسانند و دشمن بیگانه با حضور میلیونی ملت ایران از اهداف خود ناامید شود.

 

وی با بیان اینکه کشور با همدلی و همزبانی به نتایج مطلوبی می‌رسد، تصریح کرد: این ملت همواره با حضور در صحنه به استکبار سیلی زده و این بار هم این سیلی را تکرار خواهد کرد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :