موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/51334 :کد

0

وضعیت جسمی آیت الله واعظ طبسی پایدار است

  جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۵۲
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -وضعیت جسمی آیت الله واعظ طبسی پایدار است

آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی بعد از ظهر جمعه به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان امام رضا(ع) بستری شد.

 

آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی بعد از ظهر جمعه به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان امام رضا(ع) بستری شد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از آستان قدس رضوی آیت الله واعظ طبسی پیش از ظهر جمعه پس از حضور در حرم رضوی و شرکت در انتخابات در جمع اصحاب رسانه حاضر شد و ساعتی بعد به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان امام رضا(ع) بستری شد.

 

دکتر هاشم زاده رئیس بیمارستان فوق تخصصی رضوی در این باره اظهار کرد: حضرت آیت الله طبسی امروز در منزل دچار مشکلات تنفسی شده و در پی آن به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند و اقدامات اولیه توسط پزشکان و کادر درمانی این بیمارستان انجام شد.

 

وی با تاکید بر اینکه آیت الله واعظ طبسی در حال حاضر شرایط پایداری دارند افزود: با گذشت بیش از یک ساعت بستری شدند، وضعیت تنفسی ایشان بهتر شده و شرایط به طور کلی تحت کنترل است.

 

دکتر هاشم زاده تاکید کرد: از نظر قلبی نیز ایشان مشکلی ندارند و پاسخ هایی که مد نظر کادر پزشکی بوده از آزمایشات مربوطه دریافت شده است.

 

این در حالی است که یکی از سایت های اطلاع رسانی مدعی شد که نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی به دیار باقی شتافته است.

 

منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :