موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/51372 :کد

0

نسل سوم انقلاب و بزنگاههای مهم سیاسی

  شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۱:۳۸
تعداد بازدید : ۱۴۷   
 تحلیل ایران -نسل سوم انقلاب و بزنگاههای مهم سیاسی

نمایندگانی که امروز با رای جوانان ایران زمین راهی مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان رهبری می شوند نقش بسزایی در تعیین سرنوشت آنها ایفا می کنند.

نمایندگانی که امروز با رای جوانان ایران زمین راهی مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان رهبری می شوند نقش بسزایی در تعیین سرنوشت آنها ایفا می کنند.

 
به گزارش تحلیل ایران ؛شاید زمانی این نگرانی وجود داشت که نسل سومی های انقلاب، نتوانند از میراث گرانبهای شهدا که عزت و شرف و ایستادگی را برای ما به ارمغان آوردند، به خوبی دفاع کنند اما امروز ثابت شد که نسل سوم انقلاب علی رغم برخی از تفاوت های ظاهری اش، در مبانی و پایه های اعتقادی با نسل اول انقلاب نه تنها فرقی ندارد بلکه در بعضی موارد نیز گوی سبقت را از آنان ربوده است.
 
 
نمونه این گوی سبقت ربودن را امروز و در صف های طویل رای گیری در اقصی نقاط کشورمان دیدیم؛ صف های طولانی و بعضا چندصد متری که انگیزه، شور و نیروی جوانی مهمترین ویژگی آنها بود.
 
جوان هایی از همه طیف های سیاسی و با تیپ ها و شکل های متفاوت؛ جوان هایی که شاید در ظاهر کسی باور نکند که آنها حتی از کوچکترین مسائل سیاسی کشور آگاه باشند اما در میدان عمل و در بزنگاههای مهم، می بینیم که چگونه آنها بر اینگونه باورها مهر ابطال می کوبند.
 
 
نمایندگانی که امروز با رای جوانان ایران زمین راهی مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان رهبری می شوند نقش بسزایی در تعیین سرنوشت آنها ایفا می کنند؛ نقشی که ممکن است دایره شمول آن از تصویب لوایح و طرح های اشتغالزایی خرد و کوچک و اعطای تسهیلات ازدواج و مسکن برای جوانان باشد تا برنامه ریزی های بلند مدت توسعه برای انجام طرح های بزرگ و کشوری.   
 
 
و ایران اسلامی به خودش می بالد که جوانان و نسل سومی های انقلاب، این موضوع را با تمام وجود خود درک کرده اند که تنها آنان هستند که می توانند با انگشت های جوهری خود، آینده بهتر و پویاتری را برای خود رقم بزنند.
 منبع : میزان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :