موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/51428 :کد

0

نتایج شمارش آرا در استان‌ مرکزی اعلام شد

  شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۸:۴۰
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -نتایج شمارش آرا در استان‌ مرکزی اعلام شد

رئیس ستاد انتخابات استان‌مرکزی گفت: نتایج شمارش آرا در ۴ حوزه انتخابیه در استان‌مرکزی اعلام شد.

 

رئیس ستاد انتخابات استان‌مرکزی گفت: نتایج شمارش آرا در ۴ حوزه انتخابیه در استان‌مرکزی اعلام شد.
 

به گزارش تحلیل ایران، شکرالله حسن‌بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به اعلام نتایج انتخابات در استان‌مرکزی اظهار داشت:  تاکنون نتیجه شمارش آرا در 4 حوزه انتخابیه در استان‌مرکزی اعلام شده است.

وی افزود: از جمله این 4 حوزه، در حوزه انتخابیه تفرش و فراهان آمار آرای ماخوذه 50 هزار 275 رای، آرای صحیح 48 هزار و 463 رای که با نتیجه اعلام شده از آرای صحیح محمدحسینی با 13 هزار و 42 رای موفق به کسب اکثریت آرا شد.

رئیس ستاد انتخابات تصریح کرد: در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان آرای ماخوذه 45 هزار و 138 رای، آرای صحیح 43 هزار و 141 رای و با نتیجه اعلام شده از آرای صحیح علیرضا سلیمی با 11 هزار و 470 رای موفق به کسب اکثریت آرای مردم شد.

حسن‌بیگی خاطرنشان کرد: همچنین در حوزه انتخابیه شهرستان خمین آرای ماخوذه 52 هزار و 61 رای، آرای صحیح 49 هزار و 325 رای و با نتایج اعلام شده از آرای صحیح محمدابراهیم رضایی با 22 هزار و 664 رای موفق به کسب اکثریت آرا شد.

وی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شازند آرای ماخوذه شهرستان 71 هزار و466 رای و آرای صحیح 68 هزار و  474 بوده و در این حوزه صاحب‌علی غفاری با 15 هزار و 719 رای و علی ابراهیمی با 11 هزار و 583 رای به مرحله دوم انتخاباتی کشیده شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان‌مرکزی عنوان کرد: نتایج حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب  و همچنین حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه و اعلام نتایج مجلس خبرگان نیز تا ظهر امروز مشخص می‌شود. 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :