موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتخابات

a/51486 :کد

0

حضور گسترده رأی اولی‌ها در انتخابات هفتم اسفندماه

  شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۹
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -حضور گسترده رأی اولی‌ها در انتخابات هفتم اسفندماه

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از حضور گسترده رأی اولی‌های این شهرستان در انتخابات هفتم اسفندماه خبر داد.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از حضور گسترده رأی اولی‌های این شهرستان در انتخابات هفتم اسفندماه خبر داد.

 

 به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار فارس در آبادان ، جواد علوانیان امروز درخصوص حضور رأی اولی‌ها در انتخابات هفتم اسفندماه اظهار کرد: هفتم اسفندماه برای ملت ما بسیار سرنوشت‌ساز بود، چرا که در این روز مردم آینده سیاسی خود را تأمین می‌کنند.

وی ادامه داد: رأی اولی‌ها نیز حضور پررنگ و مؤثری در این انتخابات داشتند، مردم حمایت خوبی از این انتخابات داشتند، چرا که آنها آگاه هستند که اگر نسبت به آینده و سرنوشت کشور خود بی‌تفاوت باشند، قطعاً دشمنان طمع خواهد کرد و ممکن است به کشور ما تجاوز دیگری شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان تصریح کرد: اما اگر دشمن  مشاهده کند که ملت این نظام را قبول دارد و در صحنه حاضر است، قطعاً هوس به تجاوز به کشور ما را در سر نمی‌پروراند.

علوانیان خاطرنشان کرد: رأی اولی‌ها نیز چون نخستین تجربه خود را در انتخابات دارند، حضور با اهمیتی را رقم می‌زنند، توصیه می‌کنم که رأی اولی‌ها با توجه به اینکه آینده مملکت و مدیریت کشور را در دست خواهند گرفت، همچون همیشه در تمام صحنه‌ها حاضر و یار و همراه انقلاب باشند و احساس مسئولیت بیشتری نسبت به نظام و کشور داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :