موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/51550 :کد

0

نتایج آرای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان قزوین اعلام شد

  شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۶:۲۰
تعداد بازدید : ۱۱۰۳   
 تحلیل ایران -نتایج آرای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان قزوین اعلام شد

با توجه به بررسی آرای حوزه‌های انتخاباتی داود محمدی، سیده حمیده زرآبادی نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک و روح‌الله بابایی صالح نماینده بوئین‌زهرا و بهمن طاهرخانی نماینده حوزه تاکستان شدند.

استاندار قزوین گفت: با توجه به بررسی آرای حوزه‌های انتخاباتی داود محمدی، سیده حمیده زرآبادی نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک و روح‌الله بابایی صالح نماینده بوئین‌زهرا و بهمن طاهرخانی نماینده حوزه تاکستان شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران فریدون همتی در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار تسنیم در قزوین، با اشاره به این نکته که نتایج آمار انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قزوین بررسی شده است، اظهار داشت: پس از بررسی آمار صندوق‌های حوزه‌های انتخاباتی در 1001 شعبه رای‌ریزی برگزیدگان این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

 

وی افزود: کل آرای ماخوذه در حوزه انتخابیه شهرستان قزوین، البرز و آبیک 363 هزارو 364 بوده که در این بین داود محمدی با بیش از 108 هزارو 854 رای به عنوان نفر اول و سیده حمیده زرآبادی با 108 هزارو 440 رای به عنوان نفر دوم توانستند با کسب بیشترین آرا به مدت چهارسال نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز شوند این در حالی است که سید مرتضی حسینی با 80 هزارو 675 رای و فاطمه محمد بیگی 66 هزارو 604 رای و لطف‌الله سیاهکالی مرادی 48 هزارو 55 رای بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه شهرستان قزوین، البرز و آبیک کسب کردند.

 

استاندار قزوین با اشاره به تعداد ارای کسب شده در حوزه انتخابیه شهرستان تاکستان عنوان کرد: آرای ماخوذه در حوزه انتخابیه شهرستان تاکستان 87 هزارو 402 بوده که بهمن طاهرخانی با 40 هزارو 406 رای به عنوان نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکستان انتخاب شد و رجب رحمانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با کسب 29 هزارو 375 رای بعد از طاهرخانی بیشترین آرا را در این حوزه را به دست آورد.

 

وی ضمن تشکر از مردم ولایت‌مدار و زمان شناس استان قزوین، مطرح کرد: از تمام گروه‌های سیاسی، اقشار جامعه، خانواده شهدا و ایثارگران استان و همچنین کاندید‌های انتخاباتی که زمینه برگزاری هرچه بهتره انتخابات در استان قزوین را فراهم کردند تشکر می‌کنیم.

 

استان قزوین 4 کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد که بر اساس آرای مردمی بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان (عضو ائتلاف اصلاح‌طلبان استان قزوین)، روح‌الله بابایی صالح نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی(عضو ائتلاف اصلاح‌طلبان استان قزوین) و داود محمدی (عضو ائتلاف صدای ملت)، سیده حمیده زرآبادی(عضو ائتلاف اصلاح‌طلبان استان قزوین) نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :