موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/51609 :کد

0

ترامپ: روبیو، جوانکی نادان است/ روبیو: ترامپ، دلقک است

  شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۲:۰۰
تعداد بازدید : ۲۴۴   
 تحلیل ایران -ترامپ: روبیو، جوانکی نادان است/ روبیو: ترامپ، دلقک است

دونالد ترامپ و مارکو روبیو دو نامزد جمهوریخواه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در ادامه مبارزات انتخاباتی خود، دعوای لفظی شدیدی علیه هم به راه انداختند.

 

دونالد ترامپ و مارکو روبیو دو نامزد جمهوریخواه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در ادامه مبارزات انتخاباتی خود، دعوای لفظی شدیدی علیه هم به راه انداختند.


به گزارش تحلیل ایران، در ادامه مبارزات انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، دو نامزد جمهوریخواه همدیگر را با القابی چون «جوانکی نادان» و «دلقک» مخاطب قرار دادند.

مبارزات انتخاباتی نامزدهای جانشینی باراک اوباما در کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ ادامه دارد و نامزدها به روز سه شنبه بزرگ(super tuesday) نزدیک می‌شوند؛‌ روزی که در آن انتخابات درون حزبی نامزدها در چندی ایالت به صورت همزمان برگزار می‌شود که تا حد زیادی تعیین نامزد نهایی حزب دموکرات و جمهوریخواه را مشخص خواهد کرد.


در همین راستا دو نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ که در مناظره اخیر دعوای لفظی شدید علیه هم داشتند، در ادامه مبارزات انتخاباتی دعوایشان ادامه یافته است.

«دونالد ترامپ»‌و «مارکو روبیو» در اظهاراتی جداگانه همدیگر را خطاب قرار دادند و طی سخنانی برای هوادارشان از ناتوانایی‌هایی رقیبشان سخن گفتند.


به گزارش پایگاه هیل، ترامپ نامزد پیشتاز جمهوریخواهان ضمن رد اظهارات اخیر روبیو، او را «جوانکی نادان» و کسی که در هیبت ریاست جمهوری نیست،‌ خواند.

روبیو نامزد پیشتاز جمهوریخواه را «دلقک» خواند و گفت: «او در پشت صحنه مناظره‌ها آدمی نگران و عصبی است. به نظر من، اکنون زمان آن فرا رسیده که ماسک از روی چهره این فرد برداشته شود».


منبع: فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :