موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/51633 :کد

0

آخرین نتایج شمارش آرادهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک استان

  یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۰:۱۶
تعداد بازدید : ۲۷۲   
 تحلیل ایران -آخرین نتایج شمارش آرادهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک استان

با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداول جداگانه منتشر می‌کند.

 با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور  در قالب جداول جداگانه منتشر می‌شود.
 

به گزارش تحلیل ایران ، رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح جمعه 7 اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23:45 ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.  

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت 21:15 شنبه 8 اسفند

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی

تعداد واجدین رأی دادن: 

2/900/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:
 

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1 اهر و هریس - - - بیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)

مهدی حسینیان

(اصولگرا)

2

بستان آباد

محمد وحدتی‌هلان 

20006

مستقل

 -

3

بناب

ضیاء‌الله اعزازی 

26383

اصولگرا

 -

4

تبریز، آذرشهر و اسکو

پزشکیان

 

 

 

 بیگی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 سراب و مهربان - - - یوسف داوودی (مستقل)

 مجید نصیرپور (اصلاح طلب)

6

شبستر

 

 

 

 معصومه آقاپور(مستقل)

________

(اصولگرا)علی علیلو

7

كلیبر، خداآفرین و هوراند

 قلی الله‌قلی زاده

36936

اصولگرا

 -

8

مراغه و عجبشیر

 -

-

 -

مهدی دواتگری

-----------

محمدعلی حسین زاده

9

مرند و جلفا

 

 

 

 کریم شافعی

_________

محمد حسن نژاد

 

10

ملکان

سلمان خدادادی 

33132

 مستقل

 

11

میانه

فردین فرمند

24996

مستقل

 -

یعقوب شیویاری

23919

 اصولگرا

 -

12

ورزقان

  رضا علیزاده

15892

اصولگرا

 -

13

هشترود و چاراویماق

 سیدحمزه امینی

15058

مستقل

 -


استان آذربایجان غربی

تعداد واجدین رأی دادن:
 2/296/591 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ارومیه

 نادر قاضی‌پور

 

 اصولگرا

 

 

 

 

 هادی بهادری

__________

حاکم ممکان

 

 

 

 روح‌الله حضرت‌پور

_________

مجید دودکانلوی میلان

2

بوکان

محمد قسیم عثمانی 

47163

 مستقل

 -

3

پیرانشهر و سردشت

 

 

 

 

4

خوی و چایپاره

تقی کبیری

 

 

 

5

سلماس

-

-

-

 رسول جلایر سرنقی

_______

شهروز برزگر کاشانی

6

ماکو – چالدران – پلدشت و شوط

 

 

 

 

7

مهاباد

 جلال محمودزاده

46856

 اصلاح طلب

-

8

میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

 

 

 

همایون هاشمی

----------

جهانبخش محبی‌نیا

 

 

 

مهدی عیسی‌زاده

--------

محمد میرزایی 

9

نقده و اشنویه

 عبدالکریم حسین‌زاده

61972

اعتدال

 

 


استان اردبیل

تعداد واجدین رأی دادن:
 998/499 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردبیل، نمین، نیر و سرعین

 رضا کریمی

 

 اصلاح‌طلب

  محمد فیضی

----------------

سیدکاظم موسوی

 صدیف بدری

 

 اصولگرا

- - -

2

پارس آباد و بیله سوار

 

 

 

 

 شکور پورحسین شقلان

-------

ایرج بیگدلو

 

3

خلخال و کوثر

 بشیر خالقی

19120

 اصولگرا

 -

4

گرمی

 میرحمایت میرزاده

 

 اصلاح‌طلب

 -

5

مشگین شهر

 ولی ملکی

22457

 مستقل

 -

 


استان اصفهان

تعداد واجدین رأی دادن:
 3/500/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردستان

 

سیدصادق طباطبائی نژاد

16033

اصولگرا

 -

2

اصفهان

 حسن کامران

 

 

 

 حمیدرضا فولادگر

 

 

 

 احمد سالک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

خمینی شهر

 سید جواد ابطحی

45514

اصولگرا

-

4

سمیرم

 -

-

-

 بهروز جعفری

--------------

اصغر سلیمی

5

شاهین شهر،میمه و برخوار

 حسینعلی حاجی دلیگانی

 

 اصولگرا

-

6

شهرضا و سمیرم سفلی

 

 

 

محمدرضا آقایی

---------

سمیه محمودی

7

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت

اکبر ترکی 

22536

اصولگرا

 -

8

فلاورجان

سیدناصر موسوی لارگانی 

56208

 اصولگرا

 -

9

کاشان و آران و بید گل

سید جواد ساداتی‌نژاد 

68000

 اصولگرا

-

10

گلپایگان و خوانسار

 علی بختیار

 

 اصلاح طلب

-

11

لنجان

 محسن کوهکن

38177

 اصولگرا

 -

12

مبارکه

زهرا سعیدی مبارکه

 

اصولگرا

 -

13

نائین، خور و بیابانک

 عباسعلی پوربافرانی

11154

اعتدالی

 

14

نطنز و قمصر

 مرتضی صفاری نطنزی

 

اصولگرا

-

15

نجف آباد وتیران وکرون

 ابوالفضل ابوترابی

 

 اصولگرا

 -

 


اقلیت های دینی

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

زرتشتیان

 

 

 

 

2

کلیمیان

 مره‌صدق

 

 

 

3

مسیحیان آشوری و کلدانی

 یوناتن بن کلیا

 

 

 

4

مسیحیان ارمنی جنوب ایران

 

 

 

 

5

مسیحیان ارمنی شمال ایران

 کارن خانلری

 

 

 

 


استان البرز

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/480/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

 محمود بهمنی

50105

اصولگرا

-

2

کرج، اشتهارد و فردیس

عزیز اکبریان

148218

مستقل

 

 محمدجواد کولیوند

143434

مستقل

 

 


 

استان ایلام

تعداد واجدین رأی دادن:
 434/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به

دور دوم

1

دهلران ، دره شهر و آبدانان

 

 

 

 شادمهر کاظم‌زاده

_________

علی‌محمد احمدی

2

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران

 -

-

 -

سلام امینی

-----------

سارا فلاحی

-

 -

 -

 جلال میرزایی

---------

لطیف صادقی

 


استان بوشهر

تعداد واجدین رأی دادن:
 691/456 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری 

 

 اصلاح طلب

 -

2

دشتستان

محمدباقر سعادت 

-

 اعتدالی

-

3

دشتی و تنگستان

 سید کمال الدین شهریاری

54208

اصولگرا

 -

4

کنگان، دیر، جم و عسلویه

 سکینه الماسی

41000

  اصلاح طلب

-



استان تهران

(آمار اولیه از نتایج انتحابات مجلس در شهر تهران از مجموع یک میلیون و 293هزار و 817 رای ماخوذه)

تعداد واجدین رأی دادن:
 8/500/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه‌یافتگان به دور دوم

1

پاکدشت

محمد قمی

 

 اصلاح‌طلب

 -

2

تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس

 محمدرضا عارف

587133

اصلاح‌طلب 

 

علی مطهری 

 515654

 اعتدالی

 

محجوب  

 470722

 اعتدالی

 

 جلودارزاده

 464838

 اصلاح طلب

 

  الیاس حضرتی

 451171

 اصلاح طلب

 

کاظم جلالی 

 436698

اعتدالی

 

غلامعلی حداد عادل 

 435974

 اصولگرا

 

فریده اولاد قباد 

 433842

اصلاح طلب

 

محمدرضا بادامچی 

 431385

 اصلاح طلب

 

 مصطفی کواکبیان

 422351

 اصلاح طلب

 

 سیده فاطمه حسینی

419331  

اصلاح طلب

 

 پروانه سلحشوری

 412468

اصلاح طلب

 

ابوالفضل سروش 

410233  

اصلاح طلب

 

 غلامرضا حیدری

 409472

 اصلاح طلب

 

 علی نوبخت

 407057

 اصلاح طلب

 

 فاطمه سعیدی

 405551

 اصلاح طلب

 

مهدی شیخ 

 405340

 اصلاح طلب

 

محمدعلی وکیلی 

 403849

 اصلاح طلب

 

 بهروز نعمتی

 410792

 اصلاح طلب

 

 پروانه مافی

 401442

 اصلاح طلب

 

 محمود صادقی

 400469

 اصلاح طلب

 

 فاطمه ذوالقدر

395313  

 اصلاح طلب

 

محمدرضا نجفی 

 391495

 اصلاح طلب

 

محمدرضا فتحی 

 387702

 اصلاح طلب

 

سید فرید موسوی 

 387338

 اصلاح طلب

 

طیبه سیاوشی شاه عنایتی 

 387242

اصلاح طلب

 

احمد مازنی 

 386043

 اصلاح طلب

 

 داود محمدی

 385617

 اصلاح طلب

 

 محسن علیجانی

 384965

 اصلاح طلب

 

 علیرضا رحیمی

 381426

 مستقل

 

3

دماوند و فیروزکوه

 

 

 

 سیداحمد رسولی‌نژاد

-----------

قاسم میرزایی‌نیکو

4

رباط کریم و بهارستان

 

 

 

 

5

شهریار، ملارد و قدس

-

-

 -

 حسن گروسی

----------

محمد محمودی

6

ورامین، پیشوا و قرچک

 سید حسین نقوی حسینی

 

اصولگرا

-

 


استان چهارمحال و بختیاری

تعداد واجدین رأی دادن:
 702/623 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد

 

 

 

 علی کاظمی باباحیدری

----------

قدرت الله حمزه شلمزاری

2

بروجن

 

 

 

 خدیجه ربیعی فرادنبه

_____

علی نادری‌فرد

3

شهرکرد

 سامان اردشیر نوریال

42152

 اعتدال

 -

4

لردگان

 محمدخالدی سردشتی

38751

مستقل

 -

 


استان خراسان جنوبی

تعداد واجدین رأی دادن:
 598/205 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

 1

بيرجند و درميان و خوسف

سید محمد باقر عبادی 

59459

 اصولگرا

-

 2

قاین و زیرکوه

 فرهاد فلاحتی

 29780

 اصولگرا

-

 3

نهبندان و سربيشه

نظر افضلی 

19553

اصولگرا

-

 4

فردوس،طبس،بشرويه و سرايان

محمدرضا امیرحسنخانی 

 35738

 اصولگرا

-

 


استان خراسان رضوی

تعداد واجدین رأی دادن:
 4/260/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گناباد و بجستان

حمید بنایی

19901

 مستقل

 -

2

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

41217

اصلاح‌طلب

-

3

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه

احسان قاضی‌زاده

36464

 اصولگرا

 -

4

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

 حسین مقصودی

103619

 اصولگرا

-

رمضانعلی
سبحانی فر

75322

 اصلاح‌طلب

 

5

درگز

عبدالله حاتمیان

11880

 اصلاح‌طلب

-

6

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

44379

 

اصلاح‌طلب

-

7

چناران و طرقبه

 محمد دهقانی نغدر

39062

 اصولگرا

 -

8

تربت‌جام،تایباد و باخرز

 جلیل رحیمی جهان آبادی

107947

 اصلاح‌طلب

 -

9

نیشابور و فیروزه

حمید گرمابی

75342  

 اصلاح‌طلب

-

هاجر چنارانی

74075

 مستقل

-

10

کاشمر، بردسكن و خلیل آباد

 بهروز بنیادی

48660

 اصلاح‌طلب

 -

11

مشهد و کلات

امیرحسین قاضی‌زاده

 

اصولگرا

-

محمدحسین حسین زاده بحرینی

 

اصولگرا

 

-

 نصرالله پژمانفر

 

اصولگرا

 -

 

 

 

 -



 

 

 -

12

تربت حیدریه و مه ولات وزاوه

 -

-

-

سعید باستانی

________

ابوالقاسم خسروی

 


استان خراسان شمالی

تعداد واجدین رأی دادن:
 624/300 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

شیروان

عبدالرضا عزیزی   مستقل -

2

بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان

علی اکبری   اصلاح طلب -
علی قربانی   اصلاح طلب -

3

اسفراین

هادی قوامی 24195 اصولگرا  

 


استان خوزستان

تعداد واجدین رأی دادن:
 3/430/258 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

 1

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

-

 -

-

 علی عسکر ظاهری

-----------

علیرضا ورناصری

 2

اندیمشک

فریدون حسنوند 

39093

 اصولگرا

-

 3

رامهرمز و رامشیر

 اقبال محمدیان

25455

اصولگرا

 -

 4

دزفول

عباس پاپی زاده 

 

 اصولگرا

 -

 5

دشت آزادگان

 قاسم ساعدی

 

 اصولگرا

 -

 6

شوش

 سید راضی نوری

 

 اصولگرا

 -

 7

شوشتر و گتوند

 سهراب گیلانی

 

 اصولگرا

 -

 8

ایذه و باغملک

 

 

 

 سید هادی طباطبایی

-----------

هدایت الله خادمی

 9

آبادان

 عامر کعبی 

 

مستقل

 غلامرضا شرفی

 جلیل مختار

 

مستقل 

   سیدحسین دهدشتی

-

 

 

 -

10

اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 11

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

-

-

-

حبیب آقاجری 

----------

علی گل‌مرادی

 12

بهبهان

-

-

-

 محمدرضا ضرغامی

-------------

حبیب اله کشت زر

13

شادگان

مجید ناصری نژاد

 

اصولگرا 

-

14

خرمشهر

عبدالله سامری 

 

مستقل

 -

 


استان زنجان

تعداد واجدین رأی دادن:
 775/820 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی

 سید مرتضی خاتمی

13875

مستقل

-

2

زنجان و طارم

 

 

 

 

 

 

 

 

3

خدابنده

 

 

 

 احمد بیگدلی

_____

سید البرز حسینی

4

ابهر و خرمدره

 

 

 

 محمدرضا خان‌ محمدی

____

محمد عزیزی

 


استان سمنان

تعداد واجدین رأی دادن:
 494/710 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب 

23668

مستقل

 -

2

شاهرود،میامی و بسطام

سید حسن حسینی شاهرودی

49970

اصولگرا

 -

3

سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد

 احمد همتی

31771

 اصلاح طلب

-

4

دامغان

ابوالفضل
حسن‌بیگی

17244

 اصولگرا

-

 


استان سیستان و بلوچستان

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/685/760 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

 1

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران

  عبدالناصر درخشان



 

اصلاح طلب

-

 2

چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قند

عبدالغفور ایران‌نژاد

 

اصولگرا 

 -

 3

خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین

 علی کرد

 

 اصولگرا

 -

 4

زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون

  حبیب‌الله دهمرده

 

 

اصولگرا 

-

 

احمد‌علی کیخا

 

اعتدالی

-

 5

زاهدان

علیم یارمحمدی 98191

اصلاح طلب

-

حسینعلی شهریاری

86098

اصولگرا 

-

 6

سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان

محمدباسط درازهی 

 

 مستقل

-

 


استان فارس

تعداد واجدین رأی دادن:
 3/374/243 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آباده و بوانات و خرم بید

زارع 

 

 اصولگرا  

-

2

استهبان و نی ریز

-

-

 -

 فرهاد تهماسبی(اصولگرا)

_________

اصغر مسعودی  مستقل))

3

جهرم

 

 

 

 

4

داراب و زرین دشت

 

 

 

 عسگری(اصولگرا)

__________

انصاری(اصلاح‌طلب)

5

سروستان، خرامه و كوار

داریوش اسماعیلی

 

 اصولگرا

 -

6

اقلید

 سید حسین افضلی

20883

اصلاح‌طلب

-

7

سپیدان

 سیدعلاءالدین خادم

37777

اصلاح‌طلب 

 

8

شیراز

 بهرام پارسایی

 

 

 

فرج الله رجبی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

فسا

جمالی نوبندگان 

 

 اصولگرا

 -

10

فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند

کرم‌پور 

 

اصلاح‌طلب

 -

11

كازرون

 رضازاده

 

 مستقل

 -

12

لارستان و خنج و گراش

جمشید جعفر‌پور

38766

اصولگرا

 -

13

لامرد و مهر

 محسن علوی

 

 اصلاح‌طلب

 -

14

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد

مهدی برومندی

 

 

 

15

ممسنی

 مسعود گودرزی

 

 اصلاح‌طلب

 -

 


استان قزوین

تعداد واجدین رأی دادن:
 887/165 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوئین زهرا و آوج

 روح الله بابایی صالح

33619

 اصلاح‌طلب

 -

2

تاکستان

 بهمن طاهر‌خانی

37711

اصلاح‌طلب

 -

3

قزوین، آبیک و البرز

 سیده حمیده زرآبادی

106293

 اصلاح‌‌طلب

 -

داوود محمدی

 102683

 اعتدالی

 -

 


استان قم

تعداد واجدین رأی دادن:
 768/730 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

قم

احمد امیرآبادی   اصولگرا -
علی لاریجانی   اصولگرا -
مجتبی ذوالنوری   اصولگرا -

 


استان کردستان

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/161/536 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

بیجار

 حمدالله کریمی

 

 اصلاح‌طلب

-

2

سقز و بانه

 محسن بیگلری

58670

 اصلاح‌طلب

 -

3

سنندج، دیواندره، كامیاران

سیدمهدی فرشادان 

54240

 اصلاح‌طلب

 

 

سیداحسن علوی

-

 

 

4

قروه و دهگلان

 علی محمد مرادی

 

مستقل

 -

5

مریوان و سرو آباد

 منصور مرادی

 

 

 

 


استان کرمان

تعداد واجدین رأی دادن:
 2/038/878 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بافت، رابر و ارزوئیه

 علی برز بختیاری

 

 اصلاح‌طلب

 -

2

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

 حبیب الله نیک زاده پناه

72985

 اصلاح‌طلب

 -

3

جیرفت و عنبر آباد

 یحیی کمالی‌پور

 

 مستقل

 -

4

رفسنجان و انار

 احمد محمدی

 

 اصلاح‌طلب

-

5

زرند و كوهبنان

 حسین امیری‌خانمکانی

 

 اصلاح طلب

-

6

سیرجان و بردسیر

 شهباز حسن‌پور

 

 مستقل

 -

7

شهر بابک

 علی اسدی کرم

 

 اصلاح‌طلب

 -

8

كرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی

157450

 اصولگرا

 -

 محمدمهدی زاهدی

108316

اصولگرا 

 

9

کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

محمدرضا امیری

 

 

 -

 


استان کرمانشاه

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/507/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسلام آباد غرب و دالاهو

 حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

 

مستقل

 -

2

پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران

 شهاب نادری

 

 اصولگرا

 -

3

سنقر

سید جواد حسینی‌کیا 

 

اصولگرا 

-

4

قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فرهاد تجری 

30730

 اصولگرا

 -

5

کرمانشاه

 عبدالرضا مصری

 

 اصولگرا

 محمد کرمی‌راد
(اصولگرا)

سید قاسم جاسمی 

 

 اصولگرا

  سید سعید حیدری طیب
(اصلاح‌‌طلب)

-

-

 -

-

6

كنگاور، صحنه، هرسین

حسن سلیمانی

49816

مستقل

 -

 


استان کهگیلویه و بویراحمد

تعداد واجدین رأی دادن:
 517/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده

 عدل هاشمی‌پور

 

 اصولگرا

 -

2

گچساران و باشت

 غلامرضا تاجگردون

 

 اصلاح‌طلب

 -

3

بویراحمد و دنا

 

 

 

 


استان گلستان

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/288/536 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرگان وآق قلا

-

-

-

  عبدالغفور امان زاده

--------------------

نورمحمد تربتی نژاد

-

-

-

نبی هزارجریبی

--------------

سیدعلی طاهری

2

گنبدکاووس

قرجه‌طیار  

 

اصلاح طلب

-

3

رامیان و آزادشهر

 علیرضا ابراهیمی‌فرد

 

 مستقل

 -

4

علی آبادکتول

 اسدالله قره خانی

 

 مستقل

 -

5

مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه

 -

-

 -

 سیدنجیب حسینی

----------

شهرام کوسه غراوی

6

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان

 

 

 

رامین نورقلی پور

-------------‎ 

رحمت الله جلالی

 


استان گیلان

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/861/370 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

رشت

 غلامعلی جعفرزاده

 

اعتدال

 

 

 

 

 جبار کوچکی‌نژاد(اصولگرا)

____________

ولی‌الله عظمتی

 

 

 

  سید علی آقازاده(اصولگرا)

__________

محمدصادق حسنی

 

2

آستارا

 ولی داداشی

 

 اصولگرا

 -

3

آستانه‌اشرفیه

 محمدحسین قربانی

19311

 مستقل

-

4

بندر انزلی

حسن خسته بند

 

 

 

5

رودبار

 

 

 

 

6

رودسر و املش

 اسدالله عباسی

40047

اصولگرا

 -

7

صومعه‌سرا

سیدکاظم دلخوش اباتری

35906

اعتدالی

 

8

تالش، رضوانشهر و ماسال

 محمود شکری

48886

 اصولگرا

 -

9

فومن و شفت

 مهدی افتخاری

 

 

 

10

لاهیجان و سیاهکل

 ذبیح نیک فر لیالستانی

47341

 اصولگرا

 

11

لنگرود

 

 

 

 

 


استان لرستان

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/409/036 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

خرم آباد و دوره

 

 

 

 

 

 

 

 

2

بروجرد

 

 

 

 علاءالدین بروجردی،

_____

هادی مقدسی

 

 

 

 عباس گودرزی،

_____

فاطمه مقصودی

3

سلسله و دلفان

 علی رستمیان

 

 اصولگرا

 -

4

پلدختر

 

 

 

 

5

کوهدشت و رومشکان

 

 

 

 

6

دورود و ازنا

 

 

 

 حسین گودرزی

__________

مجید کیانپور

7

الیگودرز

 

 

 

 

 


استان مازندران

تعداد واجدین رأی دادن:
 2/235/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آمل

یوسفیان ملا

84453

 اصولگرا(رهروان ولایت)

 -

2

بابل

 علی نجفی خوش‌رودی

62941

 اصلاح‌طلب

  -

 

 

 

 حسین نیازی

_______

همت‌الله طاهر‌نژاد دلداری

3

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانواکناری

39319

اصولگرا

-

4

بهشهر، نکا و گلوگاه

علی محمد شاعری

7403

 اصولگرا

 

5

ساری و میاندورود

 یوسف نژاد

 

 

 

 دامادی

 

 

 

6

قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی

 عبدالله رضیان

 

 

 

7

نور و محمود آباد

علی(صفر) اسماعیلی 

36891

اصلاح طلب

-

8

نوشهر و چالوس

 احمد لاشکی

 

اصولگرا

 -

9

تنکابن، رامسر و عباس آباد

شمس‌الله شریعت‌نژاد

46527

 اصولگرا

 -

 


استان مرکزی

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/047/670 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

103234

 اصولگرا

محمدحسن آصفری

-

 -

 -

 سیدمهدی مقدسی

2

تفرش، آشتیان و فراهان

 محمد حسینی

7888

 اصلاح‌طلب

-

3

خمین

 محمد ابراهیم رضایی

 

 اصولگرا

 -

4

ساوه و زرندیه

 

 

 

منصوری(مستقل)

------

خانم میرگلو بیات(اصولگرا)

5

شازند

 

 

 

 

6

محلات و دلیجان

 علیرضا سلیمی

 

 اصولگرا

 -

 


استان هرمزگان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/119/093 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر

 حسین هاشمی تختی‌پور

 

 اصولگرا

 -

 احمد مرادی

 

 اصولگرا

-

 محمد آشوری تازیانی

 

 اصولگرا

 

-

2

بندر لنگه و بستك و پارسیان

 

 

 

 خالد زمزم‌نژاد

________

احمد جباری

 

3

میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد

 سید مصطفی ذوالقدر

 

 اصلاح‌طلب

 -

 


استان همدان

تعداد واجدین رأی دادن:
 1/441/976 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده ‌منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده 

19430

اصولگرا

-

2

بهار و کبودرآهنگ

محمدعلی پورمختار 

 

اصولگرا

 -

3

تویسرکان

 محمد مهدی مفتح

 

 اصولگرا

 -

4 رزن - - - حسن لطفی
(اصلاح طلب)

 عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)

5

ملایر

 محمد کاظمی

 

اصلاح طلب

 احد آزادیخواه
(اصولگرا)

 -

 

 

 علیرضا امامی

6

نهاوند

حسن بهرام‌نیا 

 

اصولگرا

-

7

همدان و فامنین

 حمیدرضا حاجی بابایی

 

 مستقل

 -

امیر حجسته

 

اصولگرا

 -

 


استان یزد

تعداد واجدین رأی دادن:
 665/504 نفر
تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

اردکان

 

 

 

 

2

بافق، مهریز، ابرکوه،

خاتم و بهاباد

 

 

 

 

3

تفت و میبد

کمال دهقانی 

27480

 اصلاح‌طلب

 -

4

یزد ،اشکذر، ندوشن و

سورک

 محمدرضا تابش

25571

 اصلاح‌طلب

 _

 




منبع : مشرق

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :