موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/51660 :کد

0

جدول/ نمایندگانی که ماندند، نمایندگانی که رفتند

  یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۴:۳۵
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -جدول/ نمایندگانی که ماندند، نمایندگانی که رفتند

با آغاز شمارش آرا در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۰۹ حوه انتخابیه به تدریج اسامی منتخبان مردم از سوی وزارت کشور اعلام می شود که مقایسه منتخبان با نمایندگان فعلی حکایت از تغییر چشم‌گیر ...

 

با آغاز شمارش آرا در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 209 حوه انتخابیه به تدریج اسامی منتخبان مردم از سوی وزارت کشور اعلام می شود که مقایسه منتخبان با نمایندگان فعلی حکایت از تغییر چشم‌گیر ترکیب مجلس دهم دارد.


به گزارش تحلیل ایران ،جداول زیر به تفکیک استان‌ها و تعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان فعلی، منتخبان و گرایش‌های آن‌ها را نشان می‌دهد.

 

در ستون مربوط به منتخبان این جدول در حوزه‌های انتخابیه که انتخابات به مرحله دوم کشیده شده اسامی منتخبان از یکدیگر جداشده است و در ستون گرایش‌ها نیز به ترتیب اسامی قید شده در ستون منتخبان گرایش‌های آنها نیز آمده است.

 

 

*استان آذربایجان شرقی

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
ملکان شهروز افخمی    
بناب محمد باقری بنابی    
سراب مهناز بهمنی    
تبریز،آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان،‌رضا رحمانی، محمد اسماعیل سعیدی،محمد حسین فرهنگی، علیرضا منادی سفیدان،میرهادی قره سیدرومیانی    
مرند و جلفا محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد/کریم شافعی(مرحله دوم) مستقل/لیست امید(اصلاح طلبان)
میانه سیدبهلول حسینی    
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری مهدی دواتگری / محمد علی حسین‌زاده(مرحله دوم) مستقل
ورزقان و خاروانا الهویردی دهقانی    
هشترود و چاراویماق غلامحسین شیری    
شبستر علی علی‌لو معصومه آقاپورعلی شاهی/علی علی لو(مرحله دوم) مستقل/ائتلاف اصولگرایان
کلیبر،خداآفرین و بخش هوراند ارسلان فتحی‌پور قلی الله قلی زاده ائتلاف اصولگرایان
اهر و هریس عباس فلاحی باباجان    
میانه محمد علی مددی    
بستان آباد غلامرضا نوری قزلجه محمد وحدتی هلان مستقل

 

*آذربایجان غربی

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
سلماس علی اکبر آقائی مغانجوقی(فوت شده) رسول جلایر سر نقی/شهروز برزگر کاشانی(مرحله دوم) ائتلاف اصولگرایان/مستقل
مهاباد عثمان احمدی جلال محمودزاده مستقل
میاندوآب،شاهین دژ و تکاب روح اله بیگی ئیلانلو، مهدی عیسی زاده    
ارومیه جواد جهانگیرزاده،عابد فتاحی،نادر قاضی پور    
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده لیست امید(اصلاح طلبان)
خوی و چایپاره موید حسینی صدر    
پیرانشهر و سردشت رسول خضری    
بوکان محمد قسیم عثمانی    
ماکو،چالدران،پلدشت و شوط محمد علی پور    

 

*استان اردبیل

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
مشکین شهر یونس اسدی    
ادبیل،نمین،نیر و سرعین مصطفی افضلی فرد، کمال‌الدین پیرموذن، منصور حقیقت‌پور    
پارس‌آباد و بیله سوار حبیب برومند داش قاپو    
خلخال و کوثر جلیل جعفری بنه خلخال    
گرمی میر قسمت موسوی اصل سید حمایت میرزاده مستقل

 

*استان اصفهان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
نجف‌آباد و تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی    
اصفهان نیره اخوان بیطرف، حسن کامران، احمد سالک کاشانی، حمیدرضا فولادگر، عباس مقتدایی    
فریدن،فریدونشهر وچادگان محمدعلی اسفنانی    
مبارکه علی ایرانپور زهرا سعیدی مبارکه مستقل
اردستان احمد بخشایش اردستانی سید صادق طباطبایی نژاد ائتلاف اصولگرایان
شاهین شهر،میمه،برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی حسینعلی حاجی دلیگانی ائتلاف اصولگرایان
شهرضا و دهاقان عوض حیدرپورشهرضائی    
خمینی شهر محسن صرامی فروشانی محمد جواد ابطحی ائتلاف اصولگرایان
نایین،خور و بیابانک سید حمیدرضا طباطبائی نائینی عباس‌علیپور بافرانی مستقل
سمیرم سکینه عمرانی    
نطنز و بخش قمصر محمد فیروزی مرتضی صفاری نطنزی مستقل
لنجان مجید منصوری بیدکانی محسن کوهکن ریزی ائتلاف اصولگرایان
کاشان و آران و بیدگل عباسعلی منصوری آرانی    
فلاورجان سیدناصر موسوی لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی ائتلاف اصولگرایان
گلپایگان و خوانسار سید محمد حسین میرمحمدی علی بختیار لیست امید (اصلاح طلبان)

 

*استان البرز

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
کرج عزیز اکبریان، محمد جواد کولیوند    
ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان مفید کیائی نژاد    

 

*استان ایلام

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
دهلران و دره شهر علی محمد احمدی شادمهر کاظم زاده /علی محمد احمدی(مرحله دوم) مستقل
ایلام،ایوان و چالدران احمد شوهانی، عمران علی محمدی    

 

* استان بوشهر

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
کنگان،دیر و جم موسی احمدی    
دشتی و تنگستان سید محمد پورفاطمی سید کمال‌الدین شهریاری ائتلاف اصولگرایان
بوشهر،گناوه ودیلم عبدالکریم جمیری    
دشتستان مهدی موسوی نژاد    

 

* استان تهران

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس 1.مرتضی آقاتهرانی 2.فاطمه آلیا 3.سید محمدحسن ابوترابی فرد 4.لاله افتخاری 5.محمدرضا باهنر 6.مهرداد بذرپاش 7.احمد توکلی 8.غلامعلی حداد عادل 9.روح اله حسینیان 10.مجتبی رحماندوست 11.حمید رسایی 12.فاطمه رهبر 13.علی اصغر زارعی 14.علیرضا زاکانی 15.محمد سلیمانی 16.زهره طبیب زاده نوری 17.حسین طلا 18.اسماعیل کوثری 19.مهدی کوچک زاده 20.علیرضا محجوب 21.سید علیرضا مرندی 22.غلامرضا مصباحی مقدم 23.علی مطهری 24.حسین مظفر 25.سید مسعود میرکاظمی 26.الیاس نادران 27.سید محمود نبویان 28.حسین نجابت 29.بیژن نوباوه 30.سید مهدی هاشمی    
پاکدشت فرهاد بشیری    
شهریار،قدس و ملارد حسین گروسی    
رباط کریم و بهارستان ابراهیم نکو    
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی    
دماوند حمیدرضا مشهدی عباسی    

 

*استان چهارمحال و بختیاری

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
لردگان مجید جلیل سرقلعه محمد خالدی مستقل
شهرکرد سید سعید زمانیان دهکردی اردشیر نوریان لیست امید(اصلاح طلبان)
بروجن امیر عباس سلطانی خدیجه ربیعی فرا دنبه/علی نادری فرد(مرحله دوم) مستقل
اردل و فارسان حمیدرضا عزیزی فارسانی قدرت الله حمزه شلمزاری/علی کاظمی باباحیدری(مرحله دوم) ائتلاف اصولگرایان/لیست امید(اصلاح طلبان)

 

*استان خراسان جنوبی

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
بیرحند و درمیان سید محمد باقر عبادی    
فردوس،سرایان،طبس و بشرویه محمد علی عبداله زاده    
نهبندان و سربیشه مراد هاشم زهی    
قائنات و زیرکوه جواد هروی فرهاد فلاحتی ائتلاف اصولگرایان

 

*استان خراسان شمالی

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
بجنورد،مانه،سملفان،جاجرم و گرمه موسی الرضا ثروتی، قاسم جعفری    
شیروان عبدالرضا عزیزی    
اسفراین هادی قوامی هادی قوامی ائتلاف اصولگرایان

 

*استان خراسان رضوی

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
تربت جام،تایباد و باخرز غلامرضا اسدالهی جلیل رحیمی جهان آبادی مستقل
کاشمر،بردسکن و خلیل آباد محمد اسماعیل نیا    
مشهد و کلات سید هاشم بنی هاشمی چهارم، نصراله پژمان فر،محمد حسین حسین زاده بحرینی، امیر حسین قاضی زاده هاشمی،جواد کریمی قدوسی    
تربت حیدریه،مه ولات و زاوه ابوالقاسم خسروی سهل آبادی    
چناران و طرقبه محمد دهقانی نقندر    
گناباد و بجستان محمد رجائی باغ سیائی    
سبزوار،جغتای،جوین و خوشاب رمضانعی سبحانی فرد، محمدرضا محسنی ثانی    
نیشابور و فیروزه حسین سبحانی نیا، علی مروی    
فریمان،سرخس،بخش های احمدآباد و رضویه احمد سجادی    
قوچان و فاروج هادی شوشتری    
درگز حسین محمدزاده    
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی لیست امید (اصلاح طلبان)

 

*استان خوزستان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
بندر ماهشهر،امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری    
آبادان محمد سعید انصاری،جواد سعدون زاده،سید حسین دهدشتی    
رامهرمز و رامشیر شمس‌اله بهمئی    
دزفول عباس پاپی زاده    
شادگان عبداله تمیمی    
مسجد سلیمان،لالی،هفتگل و اندیکا اسماعیل جلیلی    
اهواز و باوی سید شریف حسینی،ناصر سودانی،سیدشکرخدا موسوی    
اندیمشک صیدعیسی دارائی    
ایذه و باغملک حجت اله درویش پور    
شوشتر و گتوند سید محمد سادات ابراهیمی    
خرمشهر عبداله سامری عبدالله سامری مستقل
بهبهان محمد باقر شریعتی    
دشت آزادگان و هویزه ناصر صالحی نسب قاسم ساعدی ائتلاف اصولگرایان
شوش سیدراضی نوری سید راضی نوری ائتلاف اصولگرایان

 

* استان زنجان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
زنجان و طارم محمد اسماعیلی،محسن علیمردانی    
ابهر و خرمدره محمدرضا خان محمدی خرمی    
ماهنشان،ایجرود،دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق رضا عبدالهی    
خدابنده سید محمد علی موسوی    

 

*استان سمنان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
شاهرود کاظم جلالی    
سمنان و مهدیشهر علیرضا خسروی    
دامغان عبدالرحمان رستمیان ابوالفضل حسن بیگی ائتلاف اصولگرایان
گرمسار غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب ائتلاف اصولگرایان

 

*استان سیستان و بلوچستان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
ایرانشهر،سرباز،دلگان،فنوج،لاشار،بنت و آشار محمد سعید اربابی    
خاش،نصرت‌آباد،میرجاوه و کورین حمیدرضا پشنگ    
چابهار،نیک شهر و کنارک یعقوب جدگال    
زابل،زهک و هیرمند سید باقر حسینی،حلیمه عالی    
زاهدان حسینعلی شهریاری،ناصر کاشانی علی یار محمدی/حسینعلی شهریاری لیست امید(اصلاح طلبان)/ائتلاف اصولگرایان
سراوان،سیب،سوران و زابلی هدایت اله میرمرادزهی    

 

*استان فارس

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
داراب و زرین دشت نبی اله احمدی    
سروستان،کوار و خرامه داریوش اسماعیلی    
مرودشت محمد مهدی برومندی    
لارستان،خنج و گراش جمشید جعفرپور جمشید جعفر پور ائتلاف اصولگرایان
شیراز سید احمدرضا دستغیب،سید حسین ذوالانوار،ضرغام صادقی،جعفر قادری    
فسا محمد حسین دوگانی آغچغلو    
جهرم محمدرضا رضائی کوچی    
آباده و بوانات رحیم زارع    
نی ریز و استهبان محمد سقائی فرهاد طهماسب/اصغر مسعودی(دور دوم) ائتلاف اصولگرایان/مستقل
ممسنی و رستم نوذر شفیعی    
اقلید الیاس طاهری سید حسین افضلی مستقل
فیروزآباد،فراشبند،قیر و کارزین نادر فریدونی    
کازرون شاهین محمد صادقی    
لامرد و مهر سید موسی موسوی    
سپیدان سید عنایت اله هاشمی علاءالدین خادم لیست امید(اصلاح طلبان)

 

*استان قزوین

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
تاکستان رجب رحمانی    
بوئین زهرا روح اله عباسپور    
قزوین،آبیک و البرز سید مرتضی حسینی،داوود محمدی    

 

*استان قم

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
قم رضا آشتیانی عراقی،علی اردشیر لاریجانی،احمد امیرآبادی فراهانی    

 

*استان کردستان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
بیجار سید محمد بیاتیان حمدالله کریمی لیست امید(اصلاح طلبان)
سقز و بانه محسن بیگلری محسن بیگدلی لیست امید(اصلاح طلبان)
سنندج و دیواندره سید احسن علوی،سالار مرادی    
قروه و دهگلان حامد قادرمرزی علی محمد مرادی مستقل
مریوان و سروآباد امید کریمیان منصور مرادی/امید کریمیان مستقل

 

*استان کرمان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
رفسنجان و انار حسین آذین    
زرند و امیریه حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی لیست امید(اصلاح طلبان)
کهنوج،منوجان،رودبار جنوب،قلعه گنج و فاریاب محمدرضا امیری کهنوج    
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورانی،محمد مهدی زاهدی محمدرضا پورابراهیمی داورانی،محمد مهدی زاهدی ائتلاف اصولگرایان
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری مستقل
جیرفت فرج اله عارفی    
بم،ریگان،فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی حبیب الله نیک زاد پناه لیست امید(اصلاح طلبان)
شهربابک حسین فتاحی علی اسدی لیست امید(اصلاح طلبان)
بافت،رابر و ارزوئیه علیرضا منظری توکلی    

 

*استان کرمانشاه

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
کنگاور،صحنه و هرسین وحید احمدی    
اسلام آباد غرب علی جلیلیان    
قصر شیرین،سرپل ذهاب و گیلان غرب فتح اله حسینی    
کرمانشاه سید سعید حیدری طیب،محمد رزم،عبدالرضا مصری    
سنقر محمد ابراهیم محبی    
پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی و روانسر نعمت اله منوچهری    

 

*استان کهگیلویه و بویر احمد

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
کهگیلویه و بهمئی و چرام سید علی محمد بزرگواری    
گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون    
بویر احمد و دنا غلام محمد زارعی    

 

*استان گلستان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
گرگان و آق قلا عیسی امامی،سید علی طاهری    
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش عبدالکریم رجبی    
آزادشهر و رامیان رضا صابری    
گنبد کاووس سلیمان عباسی    
کردکوی،ترکمن،بندرگز و گمیشان محمد جواد نظری مهر    
علی‌آباد کتول رحمت اله نوروزی    

 

*استان گیلان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی    
رشت حسن تامینی لیچائی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،جبار کوچکی نژاد    
رودبار عطاله حکیمی    
بند انزلی حسن خسته بند    
صومعه سرا حمیدرضا خصوصی ثانی کاظم دلوخش اباتری مستقل
رودسر و املش محمد مهدی رهبری اسدالله عباسی ائتلاف اصولگرایان
تالش و رضوانشهر محمود شکری محمود شکری ائتلاف اصولگرایان
فومن و شفت ناصر عاشوری قلعه رودخانی    
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی محمد حسین قربانی لیست امید (اصلاح طلبان)
لاهیجان ایرج ندیمی ذبیح نیک فر لیالستانی ائتلاف اصولگرایان
آستارا صفر نعیمی رز    

 

*استان لرستان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
خرم آباد و دوره ابراهیم آقامحمدی،ایرج عبدی    
بروجرد علاالدین بروجردی،بهرام بیرانوند    
الیگودرز محمد تقی توکلی    
دلفان و سلسله حجت اله خدایی سوری    
دورود و ازنا عباس قائید رحمت    
پلدختر علی کائیدی    
کوهدشت الهیار ملکشاهی    

 

*استان مازندران

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
نوشهر و چالوس قاسم احمدی لاشکی    
قائمشهر،سوادکوه و جویبار سید هادی حسینی،کمال علیپور خنکداری    
ساری محمد دامادی،سیدرمضان شجاعی کیاسری    
نور و محمود آباد عبدالوحید فیاضی    
بهشهر،نکا و گلوگاه احمد علی مقیمی علی محمد شاعری مستقل
بابل علی اکبر ناصری،حسین نیاز آذری    
بابلسر،فریدون‌کنار مقداد نجف نژاد    
آمل عزت اله یوسفیان ملا    
رامسر شمس اله شریعت نژاد    

 

*استان مرکزی

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
اراک،کمیجان و خنداب محمدحسن آصفری،عباس رجایی    
خمین محمد ابراهیم رضائی    
محلات و دلیجان علیرضا سلیمی    
تفرش و آشتیان عباس صلاحی محمد حسینی مستقل
شازند قاسم عزیزی    
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوی بیات شهلا میر گلو بیات/ محمد رضا منصوری(مرحله دوم) ائتلاف اصولگرایان/مستقل

 

*استان هرمزگان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر منصور آرامی،محمد آشوری تازانی،ابوالقاسم جراره    
بندرلنگه،بستک و پارسیان احمد جباری خالد زمزم نژاد/ احمد جباری(مرحله دوم) مستقل
میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی    

 

*استان همدان

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
ملایر احمد آریایی نژاد،علی نعمت چهاردولی محمد کاظمی/احد آزادی خواه/علی رضا امامی(مرحله دوم) لیست امید (اصلاح طلبان) - ائتلاف اصولگرایان/لیست امید (اصلاح طلبان)
بهار و کبودر آهنگ محمد علی پورمختار محمد علی پورمختار ائتلاف اصولگرایان
همدان و فامنین امیر خجسته،ابراهیم کارخانه    
رزن عطاله سلطانی صبور عطاله سلطانی صبور/حسن لطفی(مرحله دوم) ائتلاف اصولگرایان/لیست امید (اصلاح طلبان)
نهاوند مهدی سنائی    
اسدآباد بهروز نعمتی    
تویسرکان محمد مهدی مفتح محمد مهدی مفتح ائتلاف اصولگرایان و لیست امید(اصلاح طلبان)

 

*استان یزد

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب گرایش
اردکان محمدرضا تابش    
یزد و صدوق محمد صالح جوکار    
مهریز و بافق دخیل عباس زارع زاده مهریزی    
تفت و میبد سیدجلال یحیی زاد(فوت شده) کمال دهقانی فیروزآبادی مستقل

 

*اقلیت‌های مذهبی

 

حوزه انتخابیه نماینده فعلی منتخب
زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه یزد  
آشوریان و کلدانی یوناتن بت کلیا  
ارامنه جنوب روبرت بگلریان  
ارامنه شمال کارن خانلری  
کلیمیان سیامک مره صدق  

 

این جدول بر اساس اعلام‌های تدریجی ستاد انتخابات کشور در حال تکمیل است و نتایج ذکر شده در آن قطعی و نهایی است.

 منبع : ایسنا

 

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :