موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/51705 :کد

0

هلاکت ۹ داعشی در غرب الرمادی

  یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۸:۱۳
تعداد بازدید : ۱۸۵   
 تحلیل ایران -هلاکت ۹ داعشی در غرب الرمادی

نیروهای امنیتی عراق حمله تروریست های تکفیری صهیونیستی داعش به غرب شهر الرمادی را دفع و دست کم نه تن از تروریست ها را به هلاکت رساندند.

نیروهای امنیتی عراق حمله تروریست های تکفیری صهیونیستی داعش به غرب شهر الرمادی را دفع و دست کم نه تن از تروریست ها را به هلاکت رساندند.
 
به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری براثا عراق  از الرمادی، نیروهای امنیتی عراق حمله تروریست های تکفیری صهیونیستی داعش به غرب شهر الرمادی را دفع و دست کم نه تن از تروریست ها را به هلاکت رساندند.

فلاح القرغولی فرمانده نیروهای مردمی استان الانبار  روز شنبه گفت: نیروهای امنیتی عراق حمله عناصر تکفیری داعش را که  تلاش داشتند با شش خودروی بمب گذاری شده به پایگاههای امنیتی در غرب الرمادی حمله کنند ، دفع کردند و نه تن از تروریست ها را به هلاکت رساندند . 

 فلاح القرغولی افزود: تروریست های تکفیری تلاش کردند با خودرو های بمب گذاری شده به مراکز امنیتی در روستاهای العصریه و الحمدانیه در غرب الرمادی حمله کنند ،اما نیروهای امنیتی عراق خودروهای تروریست ها را منفجر و آنان را به هلاکت رساندند .

القرغونی تاکیدکرد نیروهای امنیتی همچنین نه تن از عناصر تکفیری داعش راکه تلاش داشتند به مراکز امنیتی در این مناطق نفوذ کنند  ،از پای درآوردند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :