موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/51762 :کد

0

رضایی: آیت‌الله طبسی جزو استوانه‌های انقلاب هستند

  یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -رضایی: آیت‌الله طبسی جزو استوانه‌های انقلاب هستند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه آیت‌الله واعظ طبسی جزو استوانه‌های انقلاب و نظام هستند، گفت: من از مردم خوبمان می‌خواهم که برای ایشان دعا کنند و از حضرت امام رضا (ع) بخواهند که به این...

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه آیت‌الله واعظ طبسی جزو استوانه‌های انقلاب و نظام هستند، گفت: من از مردم خوبمان می‌خواهم که برای ایشان دعا کنند و از حضرت امام رضا (ع) بخواهند که به این خادم و پاسدار حریمشان، شفای کامل عنایت فرمایند.

 

به گزارش تحلیل ایران، محسن رضایی پس از عیادت از آیت‌الله واعظ طبسی در بیمارستان امام رضا (ع) مشهد مقدس، گفت: ما از درگاه خداوند متعال آرزو می‌کنیم که سلامتی کامل ایشان به زودی بازگردد و همچنان به خدمت در عرصه‌های مختلف مشغول باشند.

 

وی هم چنین به روایت خاطره‌ای از دوران دفاع مقدس پرداخت و اظهار کرد: در زمان اجرای عملیات والفجر 8، ما از ایشان تقاضا کردیم که پرچم حضرت رضا (ع) را در اختیارمان قرار دهند. ایشان هم محبت کردند و شبانه این پرچم را به ما رساندند و ما با پرچم امام رضا (ع) از اروند عبور کردیم، وارد فاو شدیم و پرچم را بالای مسجد فاو به اهتزاز در آوردیم.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :