موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/51815 :کد

0

انتخابات ماهشهر به دور دوم کشیده شد

  یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۲۲
تعداد بازدید : ۲۵۱   
 تحلیل ایران -انتخابات ماهشهر به دور دوم کشیده شد

فرماندار ماهشهر گفت: با پایان شمارش آرا در حوزه ماهشهر، حبیب آقاجری و علی گلمرادی به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

فرماندار ماهشهر گفت: با پایان شمارش آرا در حوزه ماهشهر، حبیب آقاجری و علی گلمرادی به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی راه یافتند.


به گزارش تحلیل ایران منصور قمر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه، بندرامام خمینی و هندیجان، هیچ یک از نامزدها موفق به کسب آرای لازم برای حضور در مجلس نشدند و رقابت به دور دوم کشیده شد.

 

وی افزود: با پایان شمارش آرا از مجموع ۱۷۰ هزار و ۶۰۰ رای ماخوذه، حبیب آقاجری ۲۹ هزار و ۱۰ رای و علی گلمرادی ۲۸ هزار و ۶۸۷ رای به دست آوردند و باید رقابت خود را در دور دوم انتخابات ادامه دهند.

 

قمر ادامه داد: علی دژمان ۲۴ هزار و ۹۱۴، جمال صالح‌زاده ۲۰ هزار و ۵۲، محمد جشنی ۱۵ هزار و ۲۸۳، عادل خضیری ۷ هزار و ۹۴۸، محمدرضا قنواتی ۶ هزار و ۴۸۱، عبدالرضا آلبوغبیش ۶ هزار و ۱۵۷ و سیدمصطفی موسوی ۶ هزار و ۱۵۲ رأی کسب کردند و در رده های بعدی قرار گرفتند.

 

حبیب آقاجری نماینده فعلی ماهشهر در مجلس، نامزد مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان به شمار می رود و علی گلمرادی شهرداری سابق بندرامام خمینی و ماهشهر به صورت مستقل وارد انتخابات شده بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :