موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خبرگان رهبری

a/51829 :کد

0

تقدیر و تشکر هیئت رئیسه مجلس خبرگان ازحضور مردم در انتخابات

  یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۶:۲۱
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -تقدیر و تشکر هیئت رئیسه مجلس خبرگان ازحضور مردم در انتخابات

با صدور پیامی هیئت رئیسه مجلس خبرگان از حضور حماسی مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

با صدور پیامی هیئت رئیسه مجلس خبرگان از حضور حماسی مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، پس از برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هیئت رئیسه مجلس خبرگان در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم تشکر و قدردانی کردند.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم ‏الله الرحمن الرحیم

 

ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی

 

پس از راهپیمایی غرورآفرین 22 بهمن، بار دیگر در حضوری پرشور و باشکوه در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هوشمندانه و آگاهانه، با اهداف و آرمان‌های بلند نظام اسلامی میثاقی دوباره بستید. حضور باصلابت شما در این انتخابات بار دیگر ثابت کرد که نظام مقدس جمهوری اسلامی، ریشه‌ای الهی و پشتوانه‌ای مردمی دارد.

 

تجلی غرورآفرین شما خواست مقام معظم رهبری را در خلق حماسه‌ای سیاسی به بهترین نحو محقق کرد و عزت و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه‌های بین المللی تحکیم بخشید.

 

شما مردم همیشه در صحنه بار دیگر در پاسخ به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای«مدظله العالی» برگ زرین دیگری آفریدید و با خلق حماسه سیاسی، وحدت و انسجام ملی و اسلامی را به نمایش گذاشتید و توطئه‌های دشمنان را ناکام ساختید.

 

بی‌شک پیروز واقعی این میدان شمایید که پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی و حاکمیت به شمار می‌روید.

 

مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر و تشکر از حضور ملت شریف و بیدار ایران در این انتخابات عظیم از خداوند متعال توفیق همگان را در پاسداری از ارزش‏‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای پیشرفت و تعالی جامعه مسألت دارد.

 

همچنین ضمن قدردانی ویژه از اعضای محترم شورای نگهبان، وزارت محترم کشور، رسانه ملی، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، کلیه کاندیداهایی که با قراردادن خود در معرض آرای مردم به پرشورترشدن انتخابات کمک کردند و تمامی مجریان و ناظران دست‌اندرکار برگزاری این دوره از انتخابات، به منتخبین شریف مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تبریک عرض کرده و توفیق خدمتگزاری ایشان را از ذات اقدس ربوبی مسألت می‌کند.

 

امید است با حفظ امانتداری و جلب رضایت الهی، از رأی مردم پاسداری کرده و در راستای عمل به شرع مقدس و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برای اعتلای کشور، حفظ آرمان‌های امام راحل (ره) و پاسداشت خون شهیدان وطن بکوشید.

 

هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :