موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/51865 :کد

0

رییس سابق سیا:ارتش مجبور به سرپیچی ازدستورات ترامپ خواهد بود

  یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۸:۴۰
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -رییس سابق سیا:ارتش مجبور به سرپیچی ازدستورات ترامپ خواهد بود

رییس سابق سیا از شعارهای انتخاباتی «دونالد ترامپ» ابراز نگرانی کرده و گفت ارتش آمریکا مجبور به سرپیچی از دستورات وی خواهد بود.

رییس سابق سیا از شعارهای انتخاباتی «دونالد ترامپ» ابراز نگرانی کرده و گفت ارتش آمریکا مجبور به سرپیچی از دستورات وی خواهد بود.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از «مایکل هیدن»، رئیس سابق سازمان سیا و سازمان امنیت ملی آمریکا روز جمعه گفت،اگر «دونالد ترامپ» وعده‌های مبارزاتی خود را عملی کند ممکن است ارتش از دستورات او سرپیچی کند.

اشاره رییس سابق سیا به پیشنهاد ترامپ در خصوص شکنجه مظنونین به تروریست و کشتن خانواده هایشان میباشد.


مایکل هیدن در برنامه تلویزیونی «بیل ماهر» گفت اگر ترامپ در صورتیکه رئیس جمهور آمریکا شود دستوری مبنی بر شکنجه مظنونین به عملیاتهای تروریستی را در هیئت دولت صادر کند،نیروهای ارتش آمریکا از آن سر باز خواهند زد.

رییس سابق سازمان امنیت ملی آمریکا افزود نیازی نیست از دستورات غیر قانونی پیروی کنید. شکنجه کردن نقض قوانین بین المللی در خصوص درگیری نظامی است.


وی همچنین گفت که بسیار نگران آن است که در صورت برگزیده شدن ترامپ به عنوان رییس جمهور همین ادبیات مبارزات انتخاباتی خود را در دولت نیز به کار گیرد.

شایان ذکر است که  ترامپ نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا  به طور مکرر در سخنرانی های کمپین انتخاباتی خود از شکنجه به روش غرق مصنوعی دفاع میکند.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :