موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/51868 :کد

0

رایزنی با ائتلاف برای اعزام نیروی زمینی ادامه دارد

  یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۶
تعداد بازدید : ۱۵۰   
 تحلیل ایران -رایزنی با ائتلاف برای اعزام نیروی زمینی ادامه دارد

وزیر خارجه عربستان سعودی در کنفرانسی مطبوعاتی با حضور همتای دانمارکی خود در ریاض به تکرار اظهارات مداخله جویانه خود در سوریه پرداخت.

وزیر خارجه عربستان سعودی در کنفرانسی مطبوعاتی با حضور همتای دانمارکی خود در ریاض به تکرار اظهارات مداخله جویانه خود در سوریه پرداخت.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه روسیا الیوم، عدال الجبیر وزیر خارجه عربستان در کنفرانسی مطبوعاتی مشترک با کریستیان ینسین همتای دانمارکی خود طی سخنانی با تکرار اظهارات مداخله جویانه خود در امور داخلی سوریه اظهار داشت: بشار اسد رئیس جمهور سوریه باید میان کناره گیری از طریق سیاسی و یا نظامی یکی را انتخاب کند.

وزیر خارجه عربستان در همین راستا و بدون در نظر گرفتن نقش مردم سوریه در تعیین سرنوشت خودشان، افزود: بشار اسد جایگاهی در آینده سوریه ندارد.


عادل الجبیر در بخش دیگری از سخنان خود مدعی شد: مشاوره ها با ائتلاف جهانی در خصوص حضور نظامی و اعزام نیروی زمینی به سوریه ادامه دارد.

شایان ذکر است اظهارات وزیر خارجه عربستان در شرایطی مطرح می شود که از شنبه توافق آتش بس در سوریه به مرحله اجرا گذاشته شده است و تحلیلگران آن را گامی مثبت و رو به جلو برای حل سیاسی بحران سوریه می دانند.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :