موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/51931 :کد

0

مسئولیت سنگینی بر عهده نمایندگان اصولگرای مجلس است

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۲:۰۴
تعداد بازدید : ۳۰۰   
 تحلیل ایران -مسئولیت سنگینی بر عهده نمایندگان اصولگرای مجلس است

نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولیت سنگینی بر عهده نمایندگان اصولگرای مجلس است تا بتوانند در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و شهدا فعالیت کنند تا این فضا در ...

نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولیت سنگینی بر عهده نمایندگان اصولگرای مجلس است تا بتوانند در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و شهدا فعالیت کنند تا این فضا در مجلس شورای اسلامی حاکم شود.

به گزارش تحلیل ایراناز جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌عمومی دفاتر نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی، سید حسین نقوی حسینی در جمع مسئولان دفاتر شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک اظهار داشت: موفقیت‌های به‌دست آمده در انتخابات به حساب شخص خاصی نیست، بلکه برای نظام و انقلاب است.


وی گفت: بسیاری از کرسی‌های اصولگرایی متاسفانه از این جبهه خارج شده است و فکر می‌کنیم شرایط جدیدی بر مجلس حاکم شود.


نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئولیت سنگینی بر عهده نمایندگان اصولگرای مجلس است تا بتوانند در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و شهدا فعالیت کنند تا این فضا در مجلس شورای اسلامی حاکم شود.


وی با بیان این‌که ان‌شاءالله منتخبان ملت در خبرگان و مجلس بتواند پاسخگوی حضور با شکوه ملت باشند گفت: از حضور بی‌نظیر ملت ایران در انتخابات این دوره مجلس خبرگان و شورای اسلامی باید تقدیر و تشکر کنیم و از سوی دیگر نیز باید به رهبر معظم انقلاب تبریک فراوان بگوییم.


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم هم در مجلس شورای اسلامی و هم در منطقه پاسخگوی این مردم باشیم.

منبع : فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :