موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/51943 :کد

0

استقبال وزیر خارجه اتریش از نتایج انتخابات ایران

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۳:۴۶
تعداد بازدید : ۱۵۰   
 تحلیل ایران -استقبال وزیر خارجه اتریش از نتایج انتخابات ایران

«سباستین کورتس» وزیر خارجه اتریش که کشورش میزبان مذاکرات هسته‌ای تهران و گروه ۱&#۴۳;۵ بوده، با اشاره به انتخابات هفتم اسفند،‌ نتایج این انتخابات را «دلگرم‌کننده» خواند.

«سباستین کورتس» وزیر خارجه اتریش که کشورش میزبان مذاکرات هسته‌ای تهران و گروه ۱+۵ بوده، با اشاره به انتخابات هفتم اسفند،‌ نتایج این انتخابات را «دلگرم‌کننده» خواند.

به گزارش تحلیل ایران ، وزیر خارجه اتریش در اظهارنظری کوتاه، نتایج انتخابات هفتم اسفند در ایران را «دلگرم‌کننده» خواند.


انتخابات هفتم اسفند در ایران برای انتخاب نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری با حضور بیش از ۶۰ درصد واجدان شرایط رای گیری برگزار شد؛ انتخاباتی که توجه شدید مقامات و رسانه‌های غربی را به خود در پی داشته است.


در همین راستا، وزیر خارجه اتریش که کشورش میزبان مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ بوده، درباره انتخابات هفتم اسفند در ایران اظهارنظر کرده و نتایج آن را «دلگرم کننده» خوانده است.


«سباستین کورتس» در اظهارنظر در صفحه توئیتر خود موضوع انتخابات را با توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ مرتبط کرد و از آنچه «تاثیر دیپلماسی» خوانده،‌ سخن گفته است.


دیپلمات اتریشی در ادامه به موضوعات منطقه‌ای هم اشاره گذرایی کرد و اینطور تصریح کرد:‌ «به نقش سازنده ایران در منطقه امیدواریم».

منبع : فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :