موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/51966 :کد

0

نتیجه انتخابات ایران راه تجارت با این کشور هموار می‌ کند

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۶:۱۶
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -نتیجه انتخابات ایران راه تجارت با این کشور هموار می‌ کند

خبرگزاری مطرح غربی در گزارشی درباره انتخابات ایران تصریح کرد که نتیجه این انتخابات راه را برای افزایش تجارت با این کشور هموار می‌کند.

خبرگزاری مطرح غربی در گزارشی درباره انتخابات ایران تصریح کرد که نتیجه این انتخابات راه را برای افزایش تجارت با این کشور هموار می‌کند.

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری انگلیسی در مطلبی نتیجه انتخابات در ایران را سبب هموار شدن راه برای افزایش تجارت با این کشور دانست.


انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در ایران برگزار شد و طی آن بیش از 60 درصد واجدان شرایط در آن شرکت کردند. 


رویترز روز یکشنبه با اشاره به این خبر، در گزارشی درباره نتیجه انتخابات، از هموار شدن راه برای تجارت و تبادلات اقتصادی با ایران سخن گفته است.

این خبرگزاری انگلیسی البته نوشته است: «دستاوردهای نامزدهای اصلاح طلب در انتخابات ایران راه را برای اعمال تغییرات در سیاست‌های اقتصادی هموار می‌کند که این تغییرات سبب افزایش سرمایه‌گذاری خارجی و تبادلات با غرب خواهد شد».


در این گزارش با مطرح کردن ادعاهایی علیه مجلس نهم شورای اسلامی مطرح کرده و سعی کرده این تصویر را به مخاطبان خود بقبولاند که مجلس کنونی در تقابل با سیاست‌های دولت رئیس‌جمهور روحانی برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :