موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/52006 :کد

0

برف و باران در جاده‌های ۸ استان/ ۵ محور مواصلاتی مسدود است

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۹:۲۹
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -برف و باران در جاده‌های ۸ استان/ ۵ محور مواصلاتی مسدود است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به بارش برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشور، اسامی ۵ محور مواصلاتی مسدود شده به علت عملیات عمرانی و عدم ایمنی کافی در سراسر کشور را اعلام کرد

 

 

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به بارش برف و باران در جاده‌های ۸ استان کشور، اسامی ۵ محور مواصلاتی مسدود شده به علت عملیات عمرانی و عدم ایمنی کافی در سراسر کشور را اعلام کرد.

 
 
 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی در با اعلام انسداد 5 محور مواصلاتی در سراسر کشور اظهار داشت: در حال حاضر محور شمشک به دیزین در استان تهران و البرز که از 8 آبان به علت عدم ایمنی مسدود شده بود کماکان بسته بوده و تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین محور پونل به خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل نیز که پیش از این به دلیل نداشتن ایمنی کافی مسدود شده بود، همچنان مسدود است و تا اطلاع ثانوی تردد از این محور انجام نخواهد شد.


وی با اشاره به محدودیت تردد در محور کرج به قزوین نیز گفت: با توجه به انجام عملیات عمرانی و احداث تقاطع غیرهمسطح در محدوده اشتهارد - نظرآباد و بزرگراه کرج - هشتگرد که از از 18 دی ماه آغاز شده است، تا ابتدای مرداد ماه ادامه دارد.


رحمانی افزود: مسافرانی که قصد تردد از این محور را دارند با هدایت عوامل مستقر در مسیر از رمپ‌های شمالی و جنوبی به عنوان مسیر انحرافی استفاده می‌کنند.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه باند شمال به جنوب آزادراه چالوس به مرزن‌آباد که به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود همچنان بسته بوده و تردد از آن امکان پذیر نیست، گفت: علاوه بر این محورها، محور هراز در استان مازندران نیز به علت انجام عملیات راهسازی از ساعت 7 شب تا 5 صبح روز شنبه مسدود شده بود، محدودیت تردد در آن تا 15 اسفند ادامه دارد.


وی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت جوی در کشور نیز اظهار داشت: در حال حاضر گزارش‌های دریافتی حاکی از بارش باران در محورهای مواصلاتی استان‌های خراسان رضوی، گلستان، گیلان، زنجان، مازندران و اردبیل است.


رحمانی خاطرنشان کرد: همچنین گزارش‌های همکاران ما از بارش برف در برخی محورهای استان خراسان شمالی و محور اسالم به خلخال در استان اردبیل حکایت دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :