موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/52088 :کد

0

رأی دادن مدعیان عدم سلامت انتخابات، پیروزی مردم و رهبری بود

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۴۴
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -رأی دادن مدعیان عدم سلامت انتخابات، پیروزی مردم و رهبری بود

نماینده تهران در مجلس گفت: پیروز واقعی انتخابات، مردم و مقام معظم رهبری بودند که مدعیان عدم سلامت ساختار انتخابات را پای صندوق رأی کشانده و آنها رأی دادند.

 

 

نماینده تهران در مجلس گفت: پیروز واقعی انتخابات، مردم و مقام معظم رهبری بودند که مدعیان عدم سلامت ساختار انتخابات را پای صندوق رأی کشانده و آنها رأی دادند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس پیش از پایان نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی پیروز واقعی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را مقام معظم رهبری و مردم خواند چرا که مدعیان عدم سلامت ساختار انتخابات را پای صندوق‌های رأی کشاندند و آنها هم رأی دادند.

 

وی با بیان اینکه بازنده حقیقی این انتخابات کسانی بودند که خود را وام‌دار کانون زر، زور و تزویر کرده و برای به دست آوردن آرای بیشتر هویت گذشته خود را به تاراج گذاشته و به آن لگد زدند، افزود: برخی کاندیدا که در تهران رأی آورده‌اند اعلام کرده‌اند که ما می‌خواهیم مجلسی تشکیل دهیم که نه از دولت سؤال بپرسد و نه وزیری را استیضاح کند.

 

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: معتقد به تعبیر وکیل‌الدوله نیستم، چرا که هم مجلس و هم دولت، هر دو از مردم رأی می‌گیرند، اما قانون وظایفی برای نمایندگان تعیین کرده است که از جمله آنها نظارت است و اگر لازم شد باید از وزرا سؤال کرده و یا آنها را استیضاح کنند و به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان دور بعد مجلس باید از کارهای خوب دولت حمایت کرده و نسبت به انحرافات آن تذکر بدهند.

 

نماینده تهران در مجلس یاداآور شد: ما درباره دولت آقای احمدی‌نژاد با همه خدمات و خوبی‌هایی که داشت، چنین تعابیری به کار نمی‌بردیم و در مواقع لزوم از وزرا، سؤال کرده یا آنها را استیضاح می‌کردیم و در جای خود از دولت حمایت هم می‌کردیم.

 

رسایی از تجربیات انتخابات مجلس دهم که به میزان تأثیرگذاری مثبت بر روند ارزش‌ها کمک می‌کند، سخن گفت و اظهار داشت: تنها ابزار مقابله با انحرافات مجلس نیست.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: به لطف خدا در میان نمایندگان که به مجلس راه یافته‌اند چهره‌هایی هستند که با صراحت و شجاعت از حقوق ملت دفاع می‌کنند و در بزنگاه‌ها حرف جامعه متدین و نیروهای ارزش‌مدار را از تریبون مجلس خواهند گفت.

 

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :