موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/52109 :کد

0

ملت ایران با حضور در انتخابات ولایت‌مداری را اثبات کرد

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۷:۲۵
تعداد بازدید : ۱۴۵   
 تحلیل ایران -ملت ایران با حضور در انتخابات ولایت‌مداری را اثبات کرد

تولیت حرم حضرت معصومه (س) گفت: ملت ایران درانتخابات هفتم اسفندماه براساس آموزه‌های دینی و ولایت مداری حضور پیدا کردند و همچون گذشته به تکلیف خود عمل کردند و با اطاعت از رهبری حضور گسترده‌ای در...

تولیت حرم حضرت معصومه (س) گفت: ملت ایران درانتخابات هفتم اسفندماه براساس آموزه‌های دینی و ولایت مداری حضور پیدا کردند و همچون گذشته به تکلیف خود عمل کردند و با اطاعت از رهبری حضور گسترده‌ای در انتخابات داشتند.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در دیدار با اعضای ستاد احسان و نیکوکاری قم که در سالن محراب حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهار داشت: ملت ایران درانتخابات هفتم اسفندماه براساس آموزه‌های دینی و ولایتمداری حضور پیدا کردند و همچون گذشته به تکلیف خود عمل کردند و با اطاعت از رهبری حضور گسترده‌ای در انتخابات داشتند.


تولیت حرم حضرت معصومه (س) با اشاره به لزوم رفع مشکلات جامعه افزود: در برخی کشور‌ها مردم یا برخی اصناف برای اینکه خدمات دریافت کنند یا به رفاهی دست یابند، دست به اعتصاب یا تظاهرات می‌زنند، ولی در کشور ما مردم چنین رفتاری نمی‌کنند.

 

آیت‌الله سعیدی با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم بیان کرد: خداوند در قرآن کریم تاکید کرده که نباید از کمک به نیازمندان غافل شد که البته تنها از جنبه مادی نیست، مسئله‌ای که در آموزه‌های دینی ممکن است در جامعه ما نسبت به آن غفلت شده باشد.

 

امام جمعه قم با اشاره به اهمیت قرض دادن در اسلام گفت: قرض دادن به جای صدقه دادن در دین اسلام بیشتر سفارش و مورد تاکید قرار گرفته است چون کرامت افراد در این شرایط بیشتر حفظ می‌شود.

 

آیت‌الله سعیدی با بیان اینکه در نظام اسلامی ظرفیت استفاده از حضور مردم برای انجام کارهای خیرخواهانه وجود دارد، افزود: در کشورهای غیردینی، در عین وجود برخی اقدامات انسان‌دوستانه، ظرفیت آموزه‌های دینی در اختیار آن‌ها نیست ولی در کشور ما که دارای نظامی فاطمی، علوی و مهدوی است، چنین فعالیت‌هایی را می‌توان با سرعت بیشتری توسعه داد.

 

تولیت حرم حضرت معصومه با اشاره به اهمیت کار کمیته امداد در کمک به محرومان بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) به‌عنوان چهره‌ای خیرخواه و محسن از نظر مالی در نگاه مردم مشهور است اما باید علاوه بر این وجهه، از این نظر هم نهادی برای هدایت مددجویان به سمت استفاده از توانایی‌ها و استعداد‌هایشان و خودکفایی آن‌ها فعالیت می‌کند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :