موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/52134 :کد

0

تقدیر ازمردم، تبریک به رقبا وتشکر ازحمایت مردم از اصولگرایان

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۸:۴۴
تعداد بازدید : ۳۵۱   
 تحلیل ایران -تقدیر ازمردم، تبریک به رقبا وتشکر ازحمایت مردم از اصولگرایان

با حمد وسپاس به درگاه پروردگار یکتا حضور گسترده شما را در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی اجر می نهیم و از حمایت های بی دریغ وخالصانه شما از ائتلاف اصولگرایان کمال سپاس وتشکر را داریم .

با حمد وسپاس به درگاه پروردگار یکتا حضور گسترده شما را در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اجر می نهیم و از حمایت های بی دریغ وخالصانه شما از ائتلاف اصولگرایان کمال سپاس وتشکر را داریم .


به گزارش تحلیل ایران، علی رضا زاکانی با صدور اطلاعیه ای حضور گسترده مردم در انتخابات را ارج نهادو از حمایت های مردم از اصولگرایان تشکر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:


باسمه تعالی
مردم شریف وعزیز تهران
با حمد وسپاس به درگاه پروردگار یکتا حضور گسترده شما را در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی اجر می نهیم  و از حمایت های بی دریغ وخالصانه شما از ائتلاف اصولگرایان کمال سپاس وتشکر را داریم .
نتیجه رقابت انتخاباتی را ماحصل تضارب آرا وخرد جمعی شهروندان تهرانی می دانیم ودر مقابل آن خاضع هستیم واز گردش مسوولیت ها استقبال می کنیم؛ اما از مجریان انتخابات بخاطر اقدامات مشابه آنچه در دولت گذشته خود معترض آن بودند، گله مند هستیم وقضاوت در مورد آن‌ را به افکار عمومی می سپاریم .
به تمام راهیافتگان به مجلس شورای اسلامی به خصوص رقبای جریان اصولگرا تبریک گفته و پیروزی ایشان را تبریک می گوییم وآماده کمک همه جانبه به ایشان در راه خدمت به مردم هستیم.
ودر آخر بر سر عهد خود با امام وشهدا برای پاسداری ومطالبه آرمانهای انقلاب اسلامی هستیم ودر این مجاهدت خسته نخواهیم شد .


علی زاکانی دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :