موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/52152 :کد

0

مقابل نتیجه آرای مردم تهران خاضع هستیم

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۰:۱۹
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -مقابل نتیجه آرای مردم تهران خاضع هستیم

جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی دربیانیه ای انتخاباتی تاکید کرد:ما نتیجه رقابت انتخاباتی راماحصل تضارب آراء و خرد جمعی شهروندان تهرانی می دانیم و در مقابل آن خاضع هستیم واز گردش مسئولیت هااستقبال می کنیم.

جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در بیانیه ای انتخاباتی تاکید کرد: ما نتیجه رقابت انتخاباتی را ماحصل تضارب آراء و خرد جمعی شهروندان تهرانی می دانیم و در مقابل آن خاضع هستیم و از گردش مسئولیت ها استقبال می کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در بیانیه ای خطاب شهروندان تهرانی، از حضور گسترده آنها در انتخابات قدردانی کرد.

 

در این بیانیه با اشاره به نتیجه رقابت کاندیداها در تهران تاکید شده است: ما نتیجه رقابت انتخاباتی را ماحصل تضارب آراء و خرد جمعی شهروندان تهرانی می دانیم و در مقابل آن خاضع هستیم و از گردش مسئولیت ها استقبال می کنیم.

 

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:


باسمه تعالی


مردم شریف و عزیز تهران


با حمد و سپاس به درگاه پروردگار یکتا حضور گسترده شما را در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اجر می نهیم و از حمایت های بی دریغ وخالصانه شما از ائتلاف اصولگرایان کمال سپاس و تشکر را داریم.


نتیجه رقابت انتخاباتی را ماحصل تضارب آراء و خرد جمعی شهروندان تهرانی می دانیم و در مقابل آن خاضع هستیم و از گردش مسولیت ها استقبال می کنیم.


اما از مجریان انتخابات بخاطر اقدامات مشابه آنچه در دولت گذشته خود معترض آن بودند گله‌مند هستیم و قضاوت در مورد آنرا به افکار عمومی می سپاریم.


به تمام راهیافتگان به مجلس شورای اسلامی به خصوص رقبای جریان اصولگرا پیروزیشان را تبریک می گوییم و آماده کمک همه جانبه به ایشان در راه خدمت به مردم هستیم.


در آخر بر سر عهد خود با امام و شهدا برای پاسداری ومطالبه آرمان‌های انقلاب اسلامی هستیم و در این مجاهدت خسته نخواهیم شد.


دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی


علیرضا زاکانی

 

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :