موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/52163 :کد

0

نباید بابداخلاقی سیاسی شیرینی انتخابات رابه کام مردم تلخ کرد

  دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۳۸
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -نباید بابداخلاقی سیاسی شیرینی انتخابات رابه کام مردم تلخ کرد

کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در دهمین دوره انتخابات مجلس گفت: نباید مشارکت بالای مردم در انتخابات به واسطه بداخلاقی‌های سیاسی در کام آنها تلخ شود.

کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در دهمین دوره انتخابات مجلس گفت: نباید مشارکت بالای مردم در انتخابات به واسطه بداخلاقی‌های سیاسی در کام آنها تلخ شود.

 

به گزارش تحلیل ایران زهره الهیان کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات 7 اسفند گفت: این حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نشان از پایبندی آنها به اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

 

وی ادامه داد: این حضور گسترده نشان می‌دهد که مردم به این باور رسیده‌اند که رأی دادن آنها در تعیین سرنوشت‌شان تأثیرگذار است و آنها خود می‌توانند آینده کشور را رقم بزنند.

 

الهیان با اشاره به رهنمود رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات اظهار داشت: این جمله رهبر معظم انقلاب که فرمودند «کسانی که نظام را هم قبول ندارند برای حفظ کشور پای صندوق‌های رأی بیایند» تأثیر بسیار زیادی بر افزایش مشارکت مردم در انتخابات داشت و این نگاه رهبری نمونه مسلمی برای مردم‌سالاری دینی و دلیلی برای حضور شگفت‌انگیز مردم است.

 

کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم در توصیه‌ای خطاب به کاندیداهایی که در انتخابات 7 اسفند حضور پیدا کردند، گفت: همه کاندیداها چه آنهایی که پیروز شدند و چه آنهایی که رأی لازم را نیاوردند، باید پایبند به قانون باشند و خود و هوادارانشان را به رعایت قانون ترغیب کنند و این اقدام می‌تواند پیروزی حضور مردم در انتخابات اخیر را در کام مردم شیرین کند.

 

وی تصریح کرد: نباید با بداخلاقی‌های سیاسی، مشارکت بالای مردم در انتخابات که موجب افزایش اقتدار کشور در جهان شده است را کمرنگ و در کام مردم تلخ کنیم و باید تلاش شود همانطور که انتخاباتی آرام برگزار شد، شرایط بعد از انتخابات نیز با تمکین به رأی مردم موجب پیشرفت و اعتلای کشور شود.

 

الهیان ضمن تبریک به کاندیداهایی که در شهر تهران موفق به کسب رأی لازم برای ورود به مجلس شدند، اظهار داشت: نمایندگانی که از تهران وارد مجلس شدند باید اولویت خود را خدمت به مردم قرار دهند و از رفتن به سمت ایجاد یک فضای سیاسی حضر کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :