موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/52214 :کد

0

درخواست‌های سرمربی تیم ملی فوتسال قبل از جام جهانی کلمبیا

  ﺳﻪشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۳:۳۸
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -درخواست‌های سرمربی تیم ملی فوتسال قبل از جام جهانی کلمبیا

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بعد از قهرمانی در مسابقات جام ملتهای آسیا به فکر امکانات و اردوهای مناسب است تا بتواند در جام جهانی کلمبیا هم موفق باشد.

 

 

 

 

 

 

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بعد از قهرمانی در مسابقات جام ملتهای آسیا به فکر امکانات و اردوهای مناسب است تا بتواند در جام جهانی کلمبیا هم موفق باشد.


مهر نوشت : بعد از قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در آسیا، انتظارها از تیم ملی بالا رفته و اکثر کارشناسان معتقدند تیم فعلی می‌تواند را رفع ضعف‌های خود در مسابقات جام جهانی هم عملکرد خوبی داشته باشد. مسابقات جام جهانی شهریورماه سال ۱۳۹۵ در کشور کلمبیا برگزار می‌شود و ایران موفق شد با قهرمانی در قاره آسیا، سهمیه حضور در این مسابقات را به دست آورد.


بر همین اساس سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی و دستیارانش به فکر تقویت تیم و حضور پرقدرت در جام جهانی هستند. ناظم الشریعه که چند روز پیش به تهران آمده بود، جلسه‌ای را با سیدرضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال برگزار کرد و برنامه‌های تیم ملی و همچنین چند درخواست اصلی خود را به افتخاری داد.


ناظم الشریعه در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: مهمترین نیاز ما برای جام جهانی بازی‌های تدارکاتی قوی است. در برنامه من، برگزاری یک تورنمنت سطح بالا در کشور ایران با حضور کشورهای قدرتمند دیده شده است؛ بازی با کشورهایی مثل ایتالیا، برزیل و اسپانیا که در راه جام جهانی می ‌تواند کمک زیادی به ما کند. البته اگر این تیم‌ها نشد، می‌توانیم با کشورهایی مثل روسیه و آرژانتین هم بازی کنیم. من از کمیته فوتسال خواسته‌ام زمینه برگزاری این تورنمنت را فراهم کنند.


وی افزود: همچنین قصد داریم در تیرماه یک اردوی ۱۰ روزه در کشور اسپانیا برگزار کنیم. این اردو هم می‌تواند تیم ملی را به اوج آمادگی برساند. همه شاهد بودند که بازی با تیم‌های روسیه، ایتالیا و حضور در مسابقات گرندپری برزیل چه کمک بزرگی به تیم ملی  کرد تا در جام ملتها موفق باشد. در صورتی که بتوانیم مجددا با تیم‌های بزرگ بازی کنیم، می‌توانیم در جام جهانی هم موفق باشیم.


سرمربی تیم ملی فوتسال درباره دیگر خواسته‌هایش هم گفت: من از آقای افتخاری خواستم تا نسبت به تعویض کفپوش سالن کمپ تیم ملی اقدام کند. ما نیاز به کفپوش استاندارد داریم تا در مسابقات جام جهانی به مشکل نخوریم. ضمن اینکه تیم ملی فوتسال باید اسپانسری جدا از فوتبال داشته باشد. ما الان در فوتسال دنیا یک برند هستیم و قطعا می‌توانیم قراردادهای بهتر و جداگانه‌ای نسبت به فوتبال ببندیم.


ناظم الشریعه در پاسخ به این سئوال که «آیا فکر می‌کنید با درخواست‌هایتان موافقت شود؟» گفت: آقای افتخاری گفت که باید با رئیس فدراسیون فوتبال در اینباره صحبت کند و نظر علی کفاشیان را جویا شود و بعد از آن به من اطلاع بدهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :