موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی عتبات و عالیات

a/52246 :کد

0

اعزام نوروزی عتبات/۶۰ درصد سفرها هوايی است

  ﺳﻪشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۷:۰۲
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -اعزام نوروزی عتبات/۶۰ درصد سفرها هوايی است

رئیس سازمان حج و زیارت، از افزایش ۱۰۰ درصدی تعداد زائران نوروزی به عتبات عالیات خبر داد و گفت: ۶۰ درصد اعزام های نوروزی هوایی انجام می شود.

 

 

 

 

 

 رئیس سازمان حج و زیارت، از افزایش ۱۰۰ درصدی تعداد زائران نوروزی به عتبات عالیات خبر داد و گفت: ۶۰ درصد اعزام های نوروزی هوایی انجام می شود.

 به گزارش تحلیل ایران، سعید اوحدی در گفتگو با خبرنگار مهر درمورد اعزام های نوروزی افزود: برای اعزام های نوروزی به عتبات عالیات عراق ۱۰۰ درصد تعداد زائران افزایش یافته که این اقدام مهمی بوده که توسط سازمان حج رخ داده است.

وی اظهار داشت: برای اعزام های نوروزی از چند ماه قبل برنامه ریزی های لازم برای تامین اقامت، غذا، امنیت، حمل و نقل و... صورت گرفته و بدین منظور چندین بار به عراق سفر کرده وبا مسوولان حج آنان دیدار و مذاکره کرده ایم.

رئیس سازمان حج از افزایش۱۲۰ درصدی اعزام هوایی زائران به عتبات خبر داد و تاکید کرد: در عتبات نوروزی ۶۰ درصد سفر هوایی انجام می شود که در مقایسه با نوروز سال گذشته رشد ۱۲۰ درصدی داشته است.اوحدی گفت: حدود۱۸۰ هزار نفر برای عتبات در نوروز ثبت نام کرده بودند که۱۲۰ هزار نفر آنها اعزام خواهند شد.

وی در مورد افزایش قیمت سفر عتبات نوروزی نیز گفت: در ایام نوروز با توجه به تنوع بسته سفر و اعزام به سامرا، با افزایش قیمت محسوسی مواجه نیستیم.به گفته رئیس سازمان حج و زیارت، مدیریت لازم انجام شده تا زائران برای اعزام به عتبات در ایام نوروز با مشکلی مواجه نشوند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :