موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/52399 :کد

0

پهپاد و رادارهای جدید برای نظارت دقیق تر بر آتش بس در سوریه

  ﺳﻪشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۷:۳۷
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -پهپاد و رادارهای جدید برای نظارت دقیق تر بر آتش بس در سوریه

وزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که به منظور نظارت بیشتر بر روند اجرای آتش بس در سوریه از پهپاد و رادارهای جدید استفاده خواهد شد.

 

 

وزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که به منظور نظارت بیشتر بر روند اجرای آتش بس در سوریه از پهپاد و رادارهای جدید استفاده خواهد شد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه روسیا الیوم، وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه ای از افزایش شمار پهپادهای روسی و ایستگاه های راداری در پایگاه هوایی حمیمیم در حومه لاذقیه خبر داد.

 

بر اساس این گزارش وزارت دفاع روسیه تاکید کرد سامانه شناسایی که روسیه در این پایگاه مستقر کرده است، اجازه نظارت بر وضعیت میدانی سوریه را به صورت کامل به ارتش روسیه می دهد.

 

در بیانیه وزارت دفاع روسیه اعلام شده که ارتش این کشور به منظور نظارت موثرتر بر روند آتش بس در سوریه، نیروهای مسلح روسیه اقدام به ایجاد سامانه ای کرده است که اجازه رصد تحولات در مناطق درگیری را به طور کامل می دهد.به منظور نظارت دقیق تر و بیشتر از پهپاد و ماهواره و دیگر تجهیزات برای شناسایی استفاده می شود.

 

همچنین نظارت بر آسمان سوریه نیز از طریق رادارهای مرتبط با سامانه های پدافند هوایی روسیه در پایگاه هوایی حمیمیم به همراه هواپیماهای شناسایی روسی حاضر در کشور سوریه انجام می گیرد.

 

از سوی دیگر این وزارت خانه اعلام کرد طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ مورد نقض آتش بس در سوریه ثبت شده است که اکثر آن ها در دمشق، حومه حلب، لاذقیه و حمص صورت گرفته است.

 

منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :