موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/52573 :کد

0

نتیجه انتخابات مجلس به سودنظام است/پرهیز گروه‌هااز طعنه زدن

  چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -نتیجه انتخابات مجلس به سودنظام است/پرهیز گروه‌هااز طعنه زدن

یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: برخلاف آنچه که برخی تصور دارند، نتیجه انتخابات مجلس به سود نظام است.

 

 

 

یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: برخلاف آنچه که برخی تصور دارند، نتیجه انتخابات مجلس به سود نظام است.

 

 

 

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی در درس خارج فقه که در مسجد اعظم قم برگزار شد با تاکید بر اینکه بعد از انتخابات باید به آرا مردم احترام گذاشت عنوان کرد: به فرض نارضایتی فرد یا گروهی از نتیجه اما همه باید بعد از انتخابات ضمن احترام به آرا برای حل مشکلات دست به دست هم دهند زیرا مشکلاتی وجود دارد که باید با همکاری عمومی حل شود.


وی ادامه داد: انتخابات با حضور گسترده و پرشور مردم برگزارشد و ملت ایران از این آزمون تاریخی با سربلندی خارج شده است.


این مرجع تقلید با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه این انتخابات برخلاف آنچه تصور می کنند به سود نظام و کشور است.


وی ضمن توصیف مردم به عنوان ملتی هوشیار که معتدلهای طرفین را پذیرفته اند و از هر دو جناح به میدان آمدند ابراز داشت: به نظر می رسد مجلس آینده مجلسی متوازن، متعلق به همه جناح ها و تاثیرگذار است و ما امیداریم که نماینده گان به وعده هایی که داده اند عمل کنند.


این مرجع تقلید ضمن تاکید بر پرهیز از طعنه زدن گروه ها به یکدیگر افزود: گروه ها از فخر فروشی بپرهیزند و یا اینکه گروهی سعی نکنند با جشن گرفتن سبب تحریک گروه دیگر شود همه این اقدامات موجب ایجاد فاصله و افزایش کینه می شود.


وی عنوان کرد: چنین اقداماتی  آثار نامطلوب را به همراه دارد که به شکل کارشکنی در آینده ظاهر خواهد شد پس باید از چنین اقداماتی پرهیز کرد و به ملت برای حضور در انتخابات تبریک گفت.


آیت الله مکارم ضمن تاکید بر اینکه مسئولین نباید نتیجه انتخابات را رضایت مردم از وضعیت کنونی بدانند تاکید کرد: مشکلات اقتصادی وجود دارد که مردم با آن مواجه اند و در این زمینه حرف ها و انتقادات زیادی را دارند و در زمینه اشتغال نیز مشکلاتی وجود دارد.


وی در ادامه تاکید کرد: توجه به مسائل فرهنگی که رضایت بخش نیست از دیگر مشکلات است که امیدوارم دولت بتواند مشکلات را حل کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :