موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بهداشت و درمان

a/52939 :کد

0

کمتر از ۲۰ درصد از حوزه پزشکی مربوط به نظام پزشکی است

  پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۲:۵۸
تعداد بازدید : ۳۲۳   
 تحلیل ایران -کمتر از ۲۰ درصد از حوزه پزشکی مربوط به نظام پزشکی است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کمتر از ۲۰ درصد از حوزه پزشکی مربوط به نظام پزشکی است که ۸۰ درصد آن به ارگان‌های دیگر بازمی‌گردد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کمتر از 20 درصد از حوزه پزشکی مربوط به نظام پزشکی است که 80 درصد آن به ارگان‌های دیگر بازمی‌گردد.


به گزارش تحلیل ایران، سید حسن قاضی‌زاده امشب در آئین «هر هفته چند افتتاح» شهرداری اصفهان ضمن تبریک بابت حضور مردم در پای صندوق‌های رای که نظام شاه‌نشاهی را سرنگون کرده و سرنوشت کشور را در اختیار مردم قرار داده است، اظهار کرد: امیدواریم مردم اصفهان مثل گذشته پیشقراولان حرکات زیبا و مسرت‌بخش باشند.

وی افزود: با توجه به انتخابی که مردم اصفهان انجام داده‌اند و دولت هم از آن خوشحال است، هم‌چنان هم جز پیشقراوالان باشند.


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: کمتر از 20 درصد از حوزه پزشکی مربوط به نظام پزشکی است که 80 درصد آن به ارگان‌های دیگر بازمی‌گردد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از شهردار اصفهان بابت فعالیت‌های انجام شده در حوزه سلامت بیان داشت: شهرداری فقط مربوط به ساخت و ساز نیست و به تناسب امور دیگر با علم، دانش و تجربه باید برای ارتقای فرهنگ عمومی و سلامت زندگی گام بردارد که خوشبختانه شهرداری اصفهان در این موضوع پیشگام بوده است.


قاضی‎زاده ضمن اشاره به اینکه کشور ما آلوده به سیاست و حاشیه‌پردازی است، ادامه داد: تابلوها و مکان‌هایی که برای تبلیغ فرهنگ سلامت وجود دارد، با کمک مجموعه‌های مردم نهاد بسیار ارزشمند و ثمربخش خواهد بود که برای پیشروی در حوزه سلامت چاره‌ای جز استفاده از مشارکت دادن مردم در امور نیست؛ در اصفهان این اتفاق به خوبی رخ داده است.

وی ضمن اشاره به همتی که در حوزه فرهنگ سلامت صورت گرفته، تبیین کرد: برای معیشت و رونق اقتصادی باید حوزه سلامت بصورت زیر ساختی اجرا شود، چراکه اقتصاد و معیشت به نوعی به سلامت جامعه گره خورده است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :