موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/52957 :کد

0

آیت‌الله واعظ‌ طبسی ستونی بزرگ و مستحکم برای انقلاب است

  پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۳:۵۱
تعداد بازدید : ۳۵۵   
 تحلیل ایران -آیت‌الله واعظ‌ طبسی ستونی بزرگ و مستحکم برای انقلاب است

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: آیت‌الله واعظ‌طبسی دارای کارنامه درخشان در ابعاد مختلف هستند و فردی خوش‌نام و باسعادت مورد اعتماد امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب هستند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: آیت‌الله واعظ‌طبسی دارای کارنامه درخشان در ابعاد مختلف هستند و فردی خوش‌نام و باسعادت مورد اعتماد امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب هستند.


به گزارش تحلیل ایران، سید یحیی رحیم‌ صفوی که به‌منظور عیادت از تولیت آستان قدس رضوی در بیمارستان امام رضا(ع) حضور داشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آیت‌الله واعظ‌ طبسی ستونی بزرگ و مستحکم برای امام خمینی(ره) و انقلاب بوده و هستند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا افزود: در این 37 سال که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، در میدان دفاع از امام و رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم یک انسان متفکر، حکیم، دوراندیش، خوش‌فکر، روشن‌فکر و جامع بودند.


وی  تصریح کرد: از خدای متعال و امام رضا(ع) می‌خواهم آنچه را خیر و صلاح است برای آیت‌الله واعظ طبسی تقدیر کند.

رحیم صفوی گفت: آیت‌الله واعظ‌ طبسی حوزه تولیت آستان قدس رضوی، نمایندگی ولی فقیه در سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و اداره حوزه‌های علمیه خراسان را به‌عهده دارند و در مدیریتشان بسیار موفق بودند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا عنوان کرد: آیت‌الله واعظ‌طبسی انسان مطلوب خداوند هستند، هم در اخلاق و هم در تفکر دارای جامعیت هستند و نسبت به مسائل قدرت پیشگیری دارند.


وی افزود: بنده شخصاً به این عالم ربانی ارادت خاصی دارم، 16 سال است که خادم امام رضا(ع) بوده و حکم خود را از آیت‌الله واعظ‌طبسی دریافت کرده‌ام و به‌عنوان خادم امام رضا(ع) به وجود این انسان بی‌ریا که دارای خصوصیات منحصر به فردی  هستند افتخار می‌کنم.

رحیم‌صفوی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب که خدمت این بزرگوار مشرف شدم، ایشان بنیانگذار سپاه پاسداران 21 امام رضا(ع) و پنج نصر در مشهد بودند و در جهت تقویت سپاه پاسداران و ارتش در سال‌های دفاع مقدس بزرگترین پشتیبان بودند.

وی با اشاره به اینکه حضور آیت‌الله واعظ‌طبسی و فرزندانشان در مناطق جنگی، حمایت از رزمندگان اسلام بود، گفت: آیت‌الله واعظ‌طبسی دارای کارنامه درخشان در ابعاد مختلف بوده و فردی خوش‌نام و باسعادت مورد اعتماد امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب هستند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :