موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/52988 :کد

0

اگرفشار جمهوریخواهان زیاد شود مستقل مبارزه خواهم کرد

  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۳:۳۳
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -اگرفشار جمهوریخواهان زیاد شود مستقل مبارزه خواهم کرد

دونالد ترامپ نامزد پیشروی جمهوریخواهان بار دیگر تهدید کرد، در صورتی که فشارها و تبلیغات سوء رهبران حزب جمهوریخواه علیه او متوقف نشود بطور مستقل به رقابت های انتخاباتی خود ادامه خواهد داد .

دونالد ترامپ نامزد پیشروی جمهوریخواهان بار دیگر تهدید کرد، در صورتی که فشارها و تبلیغات سوء رهبران حزب جمهوریخواه علیه او متوقف نشود بطور مستقل به رقابت های انتخاباتی خود ادامه خواهد داد و میلیون ها حامی و طرفدار خود را با خود خواهد برد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، ترامپ قمارخانه دار معروف و نامزد پیشرو حزب جمهوریخواه آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور روز پنجشنبه در گفتگویی با شبکه خبری 'ام اس ان بی سی' گفت: هر بار که به تلویزیون نگاه می کند می بیند که تشکیلات (حزب جمهوریخواه) با تبلیغات پی در پی او را هدف حمله قرار می دهد.


وی تهدید کرد که ادامه این تبلیغات او را وادار خواهد کرد که خود را نامزد جریانی غیر از حزب جمهوریخواه معرفی کند و در صورتی که چنین کاری بکند اعم از این که بطور مستقل عمل کند یا نه همه طرفداران میلیونی خود را از این حزب با خود خواهد بود.


بر اساس قوانین حزبی آمریکا این قمارخانه دار آمریکایی در پاییز سال گذشته رسما قرارداد التزامی را با کمیته ملی حزب جمهوریخواه آمریکا امضا کرد و به این ترتیب بعنوان یکی از نامزدهای رسمی این حزب شروع به فعالیت کرد، ولی این قوانین قادر به منع او از نامزدی حزب و یا تشکیلات دیگری نیست.


ترامپ با اتکا به همین آزادی بالحنی تهدید آمیز گفت که او با امضای سندی گفته است که دلش می خواهد بعنوان یک جمهوریخواه'این کار را بکند و اضافه کرد 'ولی با من رفتار درستی نمی شود. با من رفتار مناسبی نمی شود'


وی که با پیروزی در 10 ایالت از مجموع 15 ایالتی که تاکنون رای گیری های مقدماتی در آن ها صورت گرفته همه رقبای جمهوریخواه خود را با فاصله زیادی پشت سر گذاشته و تقریبا به نامزدی بلامنازع این حزب دست پیدا کرده با این ادعا که او میلیون ها نفز از حامیان خود را به حزب جمهورخواه کشانده است تهدید کرد که رهبران حزب با رفتار غیرمنصفانه خود او را وادار خواهند کرد که همه این میلیون ها نفر حامی را با خود ببرد.

منبع : ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :