موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/53178 :کد

0

سالانه شدن جشنواره فیلم ۱۰۰ مشروط به تامین منابع مالی است

  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۱۵
تعداد بازدید : ۲۹۳   
 تحلیل ایران -سالانه شدن جشنواره فیلم ۱۰۰ مشروط به تامین منابع مالی است

محمد حمزه زاده معاون سینمایی حوزه هنری اعلام کرد سالانه شدن جشنواره فیلم ۱۰۰ مشروط به تامین منابع مالی است.

محمد حمزه زاده معاون سینمایی حوزه هنری اعلام کرد سالانه شدن جشنواره فیلم ۱۰۰ مشروط به تامین منابع مالی است.


به گزارش تحلیل ایران، دومین روز اكران آثار جشنواره بین المللی فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه ای حوزه هنری با حضور دبیر علمی این جشنواره و معاون سینمایی و رئیس سازمان توسعه سینمایی سوره حوزه هنری رنگ و بوی جدی تر و رسمی تری به خود گرفت. محمد حمزه زاده به همراه علی قربانی از بخش های مختلف جشنواره دیدن كردند و به گفت‌وگو با برخی از عوامل اجرایی و روابط عمومی جشنواره دهم فیلم ۱۰۰ نشستند.

حمزه زاده، معاون سینمایی حوزه هنری فضای دهمین دوره جشنواره فیلم ۱۰۰ را قابل قبول و راضی كننده قلمداد كرد. 


وی درباره احتمال سالانه شدن برگزاری این جشنواره گفت: برگزاری سالانه این جشنواره به تصویب شورای سیاستگذاری جشنواره های حوزه هنری رسیده است، اما مشروط بر اینكه جشنواره بتواند منابع مالی خود را برای برگزاری در هر سال تامین كند.

دومین روز اكران آثار دهمین جشنواره بین المللی این جشنواره مانند روز نخست در بخش های مختلف «مسابقه ملی»، «غیررقابتی»، «المپیاد دانش آموزی»، «برگزیدگان دوره نهم» «مسابقه بین المللی» دنبال شد و مخاطبان بسیاری در سالن های شهر قصه، شهر هفتم، شهر فرنگ و شهر هنر آثار بخشهای مختلف را به نظاره نشستند.


بخش اكران دهمین جشنواره بین المللی فیلم های ۱۰۰ ثانیه ای با موضوع محوری اخلاق امشب به كار خود پایان خواهد داد و پرونده این دوره از جشنواره فردا ۱۴ اسفندماه با برگزاری اختتامیه و معرفی و تجلی از برگزیدگان بسته خواهد شد.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :