موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مواد مخدر

a/53326 :کد

0

واکنش پلیس درباره ورود روانگردان‌های صوتی به کشور

  شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -واکنش پلیس درباره ورود روانگردان‌های صوتی به کشور

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درباره برخی ادعاها مبنی بر ورود روانگردان‌های صوتی به کشور توضیحاتی ارایه کرد و همچنین از جلوگیری از ورود ۳۰ تن پیش‌ساز مواد مخدر توسط گمرک خبر داد.

 

 

 

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درباره برخی ادعاها مبنی بر ورود روانگردان‌های صوتی به کشور توضیحاتی ارایه کرد و همچنین از جلوگیری از ورود 30 تن پیش‌ساز مواد مخدر توسط گمرک خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار ایسنا، سردار علی مویدی در نشست خبری صبح امروز خود که در محل پلیس مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، درباره انتظارات پلیس از مجلس جدید، گفت: باید تبریک گفت به مردم که با شعور حماسه‌ای جدید رقم زدند، انتظار ما از مجلس دهم، همراهی و همگامی در امر مبارزه با موادمخدر است.


وی با بیان اینکه براساس نتایج افکارسنجی‌ها، مبارزه با موادمخدر جزو دغدغه های شهروندان است، گفت: امیدواریم مجلس با ترکیب خوبی که دارد به این موضوع بیش از پیش توجه کند و فراکسیون مبارزه با موادمخدر در مجلس دهم شکل بگیرد.

 

جلوگیری از ورود 30 تن پیش‌ساز مواد مخدر در گمرک

 

مویدی همچنین با اشاره به اقدامات گمرک در کنترل ورود پیش سازهای مواد مخدر به کشور گفت: در گمرک حساسیت خوبی در این زمینه دارد و جا دارد که از مدیریت گمرک تشکر کنم. در سالجاری با اقدامات انجام شده از ورود 30 تن پیش ساز مواد مخدر توسط گمرک جلوگیری شد.

 

واکنش پلیس درباره ورود روانگردان‌های صوتی به کشور

 

وی درباره روانگردان‌های صوتی که به گفته یکی از خبرنگاران حاضر به تایید ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز رسیده است، گفت: این موضوع درحد شنیده‌هاست و در حال پیگیریست، تاییدیه ستاد از آزمایشگاه‌های ما باید صورت بگیرد و مطمئن باشید، اگر خطری جدی در این خصوص وجود داشته باشد حتما آن را به رسانه‌ها و مردم اعلام خواهیم کرد اما تا کنون نبوده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :