موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/53372 :کد

0

آیت‌الله نوری همدانی: مردم از گرانی رنج می‌برند

  شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۴:۴۴
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -آیت‌الله نوری همدانی: مردم از گرانی رنج می‌برند

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه مردم از گرانی رنج می‌برند که مسئولان باید این مشکل اساسی را حل کنند، گفت: قیمت محصولات بسیار افزایش پیدا کرده و هیچ‌گونه نظارتی نسبت به موضوع گرانی اجناس وجود ندارد

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه مردم از گرانی رنج می‌برند که مسئولان باید این مشکل اساسی را حل کنند، گفت: قیمت محصولات بسیار افزایش پیدا کرده و هیچ‌گونه نظارتی نسبت به موضوع گرانی اجناس وجود ندارد.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار با رئیس اتاق اصناف کشور اظهار داشت: انقلاب اسلامی دارای آثار و برکات بی‌نظیری بود و سبب شد استبداد نابود شده و ملت ایران به استقلال کامل برسد.

 

مرجع تقلید شیعیان بااشاره به مشکلات اقتصادی کشور افزود: در زمینه اقتصاد نخستین موضوعی که وجود دارد این است که مردم از وضعیت گرانی ناراحت هستند و در این زمینه مسئولان باید اقدامات لازم را انجام دهند.

 

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به لزوم ورود اصناف به مسئله گرانی اجناس بیان کرد: قیمت محصولات بسیار افزایش پیدا کرده و هیچ گونه نظارتی نسبت به موضوع گرانی اجناس وجود ندارد.

 

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه مردم از گرانی رنج می‌برند که مسئولان باید این مشکل اساسی را حل کنند، عنوان کرد: در ایران فرهنگی وجود دارد که متاسفانه قیمت محصولات روز به روز بیشتر می‌شود و اجناس گران‌تر می‌شود، باید به قیمت اجناس و خدمات نظارت و اشراف کامل داشت و در برابر قیمت بی‌رویه محصولات اقدام اساسی انجام شود.

 

وی با اشاره به لزوم مقابله با بد حجابی گفت: اگر رئیس جمهور و همه وزرا به این موضوع تاکید کنند که خانمی که کارمند اداره است، حجاب را رعایت نکند، اخراج می‌شود؛ مشکل بد‌حجابی در ادارات و جامعه حل می‌شود.

 

مرجع تقلید شیعیان در ادامه سخنانش با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای ارزش‌ها و برکات و ثمرات زیادی است که باید حافظ آن‌ها باشیم و زمینه سوءاستفاده دشمن را از بین ببریم، بیان کرد: امروز کشورمان در منطقه از قدرت بی‌نظیری برخوردار است و با امنیت بسیار بالایی روبه‌رو است که باید قدردان این نعمت باشیم.

 

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه در دین اسلام امر به معروف و نهی از منکر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است عنوان کرد: پیامبران و ائمه (ع) در راستای نشر این فریضه الهی اقدام کردند که جامعه باید در نشر آن اهتمام جدی داشته باشد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :